ARGE 250


22. İTÜ EMÖS'te bu sene 'Sınırsızlık Çağı' konuşulacak

Zehra Tike

Öğrenciler ile iş dünyasının liderleri arasında köprüler kurarak tecrübe aktarımına olanak sağlamak, gelecekte iş dünyasına yön verecek teknolojik gelişmeleri öğrencilere iletmek amacıyla 22 yıldır düzenlenen İTÜ EMÖS, bu yıl Akbank Ana Sponsorluğu’nda “Sınırsızlık Çağı” konusu etrafında şekillenecek. Bu konu etrafında son yıllarda iş dünyasına yön veren lider şirketlerin önem verdikleri ve gelecekte iş dünyasının dinamiklerini büyük ölçüde değiştireceği ön görülen Big Data, Internet of Things gibi kavramların yanı sıra  nöro ve dijital pazarlama, Türkiye’de hızla gelişmekte olan girişimcilik ekosistemi ve startuplar gibi konular, uzmanları tarafından tanıtılacak.

22. İTÜ EMÖS oturumlarında, Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran CEO'su Mehmet Altınok, Borusan Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su Agah Uğur, Bosch Türkiye CEO'su Steven Young, Intel Türkiye Ülke Müdürü Burak Aydın, Accenture CEO'su Tolga Ulutaş,  Daikin CEO'su Hasan Önder,  UPS Türkiye CEO'su Ufku Akaltan, Arçelik CIO'su Erkan Duysal , MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut,– Onedio.com Kurucusu Kaan Kayabal, Bitaksi Kurucusu Nazım Salur, ThinkNeuro Kurucusu Dr. Yener Girişken, Fütürist, M-Gen Danışmanlık Kurucusu Ufuk Tarhan  gibi isimler katılımcılarla buluşacak.

Oturumlara katılımın ücretsiz olduğu İTÜ EMÖS’te her sene toplamda 72 üniversite ve 34 farklı bölümden 1000’e yakın öğrenci ağırlanıyor .Sempozyuma dair ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve kayıt olmak için www.ituemos.com adresini ziyaret edebilirsiniz.