ARGE 250


Adobe buluta adım atıyor

Turkishtime Dergi

Adobe, “Adobe Creative Cloud”u Türkiye pazarına sundu. Creative Cloud ile bulut bilişime adım atan Adobe, böylece çözümlerini tüm lokasyon ve cihazlardan kolayca erişilebilecek şekilde kullanıcılarına ulaştıracak. Adobe Creative Cloud, birbirinden farklı iş akışlarını, tek bir deneyime dönüştürüyor.

Creative Cloud’un lansmanında konuşma yapan Adobe Systems Rusya, Türkiye ve Ortadoğu Bölge Müdürü Arseny Tarasov, Creative Cloud ile birlikte müşterilerine ve Adobe ürünlerini en uygun maliyetlerle sunma imkanı elde ettiklerini belirtti. Zablan sözlerine şöyle devam etti: “Adobe Creative Cloud ile yaratıcılar ve tasarım profesyonelleri, inovasyon dünyasındaki yeniliklere anında, uygun maliyetlerle ulaşabiliyor. Adobe’nin bulut dünyasına giriş yaptığı Mayıs ayından sonra ilk 4 ay içerisinde 360 bin müşterimizin ihtiyaçlarını karşılamaya başladık. Adobe olarak Creative Cloud ile birlikte ciddi büyümeler gösterdiğimiz ve odağımızda olan pazarlardan Türkiye’de de benzer bir ilgiyi göreceğimizi öngörüyoruz.”

Kullanıcılar, Adobe Creative Cloud’da Adobe’nin geçtiğimiz yıl pazara sunulan ve büyük ilgiyle karşılanan Adobe Creative Suite 6’yı bulabilecekler. Creative Cloud’un sunacağı yeniliklerden biri Türkiye’de başka bir kanaldan alınamayacak olan Muse ve Edge uygulamaları ile ve Digital Publishing Suite Single Edition Türk kullanıcılarına ulaşacak olması.

Her kullanıcı için 100GB bulut depolama alanı

Creative Cloud her kullanıcı için 100 GB bulut depolama alanı sağlıyor. Ekipler için Creative Cloud satışları Mart ayından itibaren başlayacak. Creative Cloud dışında Adobe’nin diğer lisanslama modelleri de aynı şekilde devam edecek.