AR-GE 250 DIGIT 250 EN-VERIM 100


Anadolu Sigorta'dan mobil sigortacılık atağı

Zehra Tike

Interaktif bir deneyim sunmayı amaçlayan Sigortam Cepte uygulaması, ihtiyaçlara göre farklılaştırılmış içerik ve zenginleştirilmiş kullanıcı dostu tasarımı ile dikkat çekiyor.  

Kullanıcıların tüm poliçelerini liste halinde görebildiği, detaylara da ayrıca tek tuşla ulaşabildiği Sigortam Cepte uygulamasında, toplam prim miktarı ve kalan bakiye gibi kişiye özel bilgilere kolayca ulaşmak mümkün. Buna ek olarak kullanıcılar, cep telefonlarından hasar sorgulama ekranlarına erişip, kendi dosyaları hakkında bilgiyi de alabiliyorlar.

Uygulama ihtiyaç anında yanınızdaki asistan olmayı da hedefliyor. Örneğin, kullanıcılar uygulama ile o anki mevcut konumlarına en yakın acenteyi harita üzerinde görebiliyor, anlaşmalı servis, hastane ve eczanelerin bilgilerine ise il ilçe seçimi yapılarak ulaşılabiliyor.

 Çekici Hizmeti” menüsü kullanılarak yardım talep edildiğinde ise, hasarlı/arızalı aracın konumu doğrudan çekici firması ile paylaşılıyor ve adres tarif etmeye gerek kalmadan çekici o konuma yönlendiriliyor.

En Yakındaki Acenteyi Bulmak Artık Daha Kolay

Uygulamanın dikkat çekici özelliklerinden birisi de kullanıcıların GPS konumuna göre, harita üzerinde görüntülenen acentelere, artırılmış gerçeklik uygulaması ile telefon kamerası ile adım adım ulaşma imkanı sağlaması.

Ayrıca kullanıcı, harita üzerinden bir acente seçerse, doğrudan ilgili acentenin sayfasına gidebiliyor, adres ve iletişim bilgilerini buradan alabiliyor. Kullanıcılar acente sayfasından arama da yapılabiliyor.


Kaza Anında Yanınızda

Sigortam Cepte bir kaza durumunda da kullanıcıyı yalnız bırakmıyor. Uygulamayı indirenler; kaza sırasında yapılması gerekenlerden kaza sonrası gerekli olabilecek ilkyardım rehberine kadar pek çok pratik bilgiye tek bir noktadan ulaşabiliyor.  

Kaza Anında” menüsü üzerinden; acil numaralara (ambülans, yol yardımı, polis…) ve Medline Ambulans çağırma hizmetine direkt erişim sağlanırken, Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri’ne ulaşım imkanı da ayrıca bulunuyor.  

Son olarak Sigortam Cepte ile Anadolu Sigorta’nın ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak da mümkün. Anadolu Sigorta’nın kendileriyle temas kurmasını isteyenlerin tek yapması gereken “İletişim” menüsünden istenilen branşı seçmek ve eğer istenirse “Açıklama” kutusuna mesaj yazmak.

Anadolu Sigorta’nın mobil uygulamasına Apple Store ve Google Play üzerinden ulaşılabilir.