ARGE 250


App Store'dan 5.Yıl Şerefine Ücretsiz Aplikasyonlar

Kurtuluş Ozan Keser

5.yıl yaş günü şerefine Apple App Store kullanıcılarına, bazı çok popüler oyun ve aplikasyonlarını ücretsiz indirme hediyesi veriyor.

Dün başlayan hediye aplikasyon sürecinini ne kadar devam ediceğine dair Apple'dan gelen bir açıklama yok. App Store resmi yaş günü yarın, yani 10 Temmuz'da. Tahminler ücretsiz aplikasyon indirme fırsatından kullanıcıların 10 Temmuz sonuna kadar yararlanabileceği doğrultusunda. Fırsatı kaçırmak istemeyenlerin ellerini çabuk tutmaları gerekebilir.

Peki hangi uygulama ve oyunları ücretsiz indirebilirsiniz? İşte onun da cevabı burada; İphone ya da İpad App Store uygulamasını açtığınızda ekranın en üst kısmında 'App Store'un 5 yılı, ücretsiz oyunlar ve uygulamalar' banner'ını göreceksiniz, bu banner'a tıkladığınızda ücretsiz indirebileceğiniz oyun ve uygulamaların listesini görebilirsiniz. Listede uygulamalar arasında Barefoot World AtlasDay OneHow to Cook Everything, fotoğraf uygulaması Over ve müzik uygulaması Traktor DJ bulunuyor. Oyunlar içerisinden de BadlandInfinity Blade IISuperbrothers: Sword & Sworcery EPTiny Wings ve Where's My Water oyunlarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.