AR-GE 250 DIGIT 250 EN-VERIM 100


Artık elektrik de internetten satın alınabilecek

Ersin Kaplan

Elektrik satışında önemli bir atılım gerçekleştirdiklerini belirten Sepaş Enerji Genel Müdür Vekili Mustafa Ensari, “Artık her şeyin internet üzerinden yapılabildiği bir çağda, biz de Sepaş Enerji olarak bu değişime ayak uyduruyoruz. Bu yüzden inovatif çözümler yaratarak, müşterimize en hızlı ve en verimli hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Online elektrik satış hizmetimiz de bu gayretimizin bir ürünü. Tüm tüketicilerimizin hayatını kolaylaştıracağını düşünüyorum” dedi.

Sektördeki en hızlı hizmetin alınabileceği bu platformdan faydalanmak isteyen müşteriler, ilk olarak kayıt işlemlerini gerçekleştirerek kullanıcı adı ve şifresi edinecekler. Bu bilgilerin sisteme girilip, sayaç bilgilerinin de kaydedilmesiyle indirimli elektrik başvurusu ve sözleşme süreçleri kolayca tamamlanabilecek.

Sepaş Enerji hakkında

Türkiye’de her geçen gün gelişerek büyüyen “elektrik perakende satış” sektörünün tecrübeli oyuncularından Sepaş Enerji, Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Holding ile Avrupa’nın lider enerji şirketlerinden CEZ Grubu’nun oluşturduğu AkCez ortak girişimi bünyesinde hizmet veriyor. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun “Dağıtım ve Perakende Satış Faaliyetlerinin Hukuki Ayrıştırmasına İlişkin Usul ve Esaslar” kararına göre dağıtım şirketinden ayrılarak 1 Ocak 2013 tarihinde kurulan Sepaş Enerji, çalışma alanını her geçen gün genişletiyor.