ARGE 250


ASUS, Transformer Pad Infinity ile Mobil Eğlence

Murat Yanık

Corning® Grollia® Glass 2 ekranı, ASUS SonicMaster teknolojisi, Android™ 4.0 Ice Cream Sandwich özelliklerine sahip Full HD 1920 x 1200 Super IPS+ paneli, olağanüstü ince ve metalik kenarlı tasarımıyla ASUS Transformer Pad Infinity, hareketli hayatı seven ve interneti oyun, video, sörf gibi amaçlarla yoğun kullanan kullanıcıların dostu olacak. ASUS Transformer Pad ayrılabilen dock ünitesi ile tablet formundan çıkarak dizüstü bilgisayara dönüşüyor ve 14 saate varan pil ömrü sunuyor. QWERTY klavyesi, çok dokunuşlu touchpad’i ve USB/SD kart girişleriyle de verimliliği artıyor.
Transformer Pad Infinity, NVIDIA® Tegra® 3 T33 4-PLUS-1™ dört çekirdekli CPU’ya sahip ve bu da ayrıca 12-çekirdekli GeForce® grafik işlem birimi içeriyor. CPU’nun üstündeki ekstra pil-tasarruflu çekirdek, aktif bekleme, müzik ve video gibi düşük-enerjili görevleri yerine getirebiliyor ve işletim sistemi ile uygulamalar arasında şeffaf olarak çalışarak kullanıcılara kolaylık sağlıyor. 1.6GHz’de çalışan Transformer Pad Infinity’nin dört-çekirdekli işlemcisi, 16:10 en-boy oranı, 1920 x 1200 gerçek çözünürlük ve Full HD videoları izlemek, en son HD oyunları oynamak ve ayrıca internette gezinmek için (ekrana yerleştirilmiş ultra-parlak Super IPS+ teknolojisi sayesinde hem açık hem de kapalı alanlarda)  178-derece genişliğinde görüş açısı sunarken inanılmaz Full HD deneyimi de yaşatıyor.
ASUS SonicMaster ses teknolojisi, Transformer Pad Infinity’nin eğlence bakımından zengin özelliklerini tamamlıyor. ASUS Golden Ear ekibinin uyumlu kıldığı SonicMaster ses teknolojisi, kapsamlı ve gerçekçi bir ses sağlamak için tasarlanmış yazılım ve donanım avantajlarının bir kombinasyonu.