AR-GE 250 DIGIT 250 EN-VERIM 100


Canon’dan yeni yazıcı: CanonPIXMA E514

Turkishtime Dergi

Canon, yeni Ekstra Baskı Özellikli yazıcısı PIXMA E514’ü piyasaya sürdü. PIXMA E514’ün mürekkep sistemi tek bir siyah kartuştan 800 adede kadar A4 veya tek renkli kartuştan 400 adet A4 belge alınmasını sağlıyor. Kartuş değiştirme sıklığını azaltmayı hedefleyen yazıcı; siyah beyaz baskıda 8,6 ipm, renklide ise 5,0 ipm'ye varan belge yazdırma hızına sahip. 10x15cm çerçevesiz fotoğrafta 44 saniye gibi kısa bir sürede belge yazdırabilen yazıcı, hibrit mürekkep sistemi özelliğine sahip.

‘Bu lansman, Canon Inc’in Türkiye’ye verdiği önemi ifade ediyor’

Lansmanda konuşma yapan ve bu yeni ürünle ilgili detaylı bilgiler veren Canon Eurasia B2C Pazarlama Müdürü Saygın Süzen şunları söyledi:

“PIXMA E514, Canon Inc’in Türkiye pazarına verdiği önemi göstermesi anlamında da dikkat çekici. Zira bu model, Canon Eurasia’nın öncülüğünde EMEA bölgesinde yalnızca, Türkiye, Ukrayna, Romanya ve Bulgaristan pazarlarında lanse edildi. Yoğun olarak Doğu Asya ülkelerinde görülen, tüketicinin kartuş fiyatlarını yüksek bularak dolumu tercih etmesi gerçeği, Türkiye’de de ciddi anlamda karşımıza çıkıyor. Yüksek baskı alma ihtiyacı olan, kaliteden ödün vermek istemeyen ve aynı zamanda ekonomik olmak isteyenler bu yazıcı ile kendi sınıfındaki sayfa başı en düşük maliyet ile baskı alabilecekler. Böyle avantajlı bir ürünü tüketici ile buluşturmanın yanı sıra, dolum gerçeğinin hem makinelere, hem de insan sağlığına verdiği zarar konusunda tüketicileri eğitme çalışmalarımız da devam edecektir.”

Canon Print Your Days ile doğrudan Facebook’tan çıktı alın!

PIXMA E514 ile birlikte standart olarak kapsamlı bir yazıcı içeriği de geliyor. Görüntü sıralama teknolojisi, yüz tanıma ve otomatik öneri gibi özellikler sağlayan My Image Garden, görüntülerinizi yönetmenizi kolaylaştırıyor. Canon’un Print Your Days uygulaması sayesinde ise kullanıcılar doğrudan Facebook'tan baskı alabiliyor.