ARGE 250


Çukurova Tower’da taksitler bir yıl sonra başlıyor

Barış Soydan

Kartal’da her hafta bir kat yükselerek hızla inşa edilen Çukurova Tower, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Almanya, İngiltere, İsveç, Hindistan ve Hollanda gibi pek çok farklı ülkede yaşayan Türk vatandaşları projeye yoğun ilgi gösteriyor. Projeden yüzde 1 peşinatla, taksitleri bir yıl sonra ödemeye başlayarak konut sahibi olmak mümkün.

Kartal’da her hafta bir kat yükselerek hızla ilerleyen Çukurova Tower, 36 katta toplam 253 konuttan oluşan bir residence projesi. 1.420 TL peşinatla ve taksitleri bir yıl sonra ödemeye başlayarak lüks bir ev sahibi olma fırsatı sunduklarını belirten Çukurova Gayrimenkul Satış Müdürü Nuray Yıldız, projede uygulanan kampanyayı şöyle anlattı; “Yüzde 1 peşinatla konutunu alanlar, peşinatın yüzde 12’sini bir yıl sonra, kalan yüzde 12’sini ise teslimde ödüyorlar. Yüzde 75’lik kısım için de projeye özel faiz oranlarıyla ve 120 aya varan vadelerle kredi alınabiliyor. Bir diğer alternatifte ise peşinatın yüzde 5’i hemen, yüzde 30’u teslimde ödenip kalan yüzde 65’lik kısım için alınacak banka kredisi bir yıl ertelenebiliyor. Çukurova Tower’da stüdyo daireler 142 bin TL, 1+1'ler 207 bin TL, 2+1'ler 350 bin TL, 3+1'ler ise 565 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.”

Kadıköy-Kartal arasını 20 dakikaya indiren ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na kadar uzatılacak olan metro, dünyanın en büyük adliye sarayı olan Kartal Adliyesi gibi pek çok faktörün etkisiyle yüksek prim vaadeden Çukurova Tower, Ekim 2014’te teslim edilecek.

Havaalanından sizi özel şoför alsın, tertemiz evinize getirsin

Çukurova Tower’da, Back Up tarafından sunulacak 7/24 lobi resepsiyon ve concierge hizmetleri de bulunuyor. Concierge hizmeti kapsamında; resepsiyon hizmetleri, teslimat hizmetleri, ev temizlik hizmeti, seyahat danışmanlığı ve uçak bileti, otel rezervasyon hizmeti, oto kiralama, bilgilendirme hizmeti, fatura hizmeti, özel gün ve davet organizasyonu, kurye hizmeti, kuru temizleme, terzi ve lostra salonu, çiçek ve hediye gönderim organizasyonu, özel şoförlü havaalanı transferi, çilingir - cam gibi ihtiyaçlarda konut yardımı ve restoran rezervasyon hizmeti mevcut.

Yeşile dost konseptiyle öne çıkan ve yüzde 90’ı yeşil alan ve sosyal tesislere ayrılan Çukurova Tower’da kayın ve gürgen ağaçları altında piknik alanı, ıhlamur ağaçlarıyla çevrili spor alanı, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası mevcut. Projenin sosyal tesisleri içinde; açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi de yer alıyor. Çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo ve oyun salonu eğlenceyle yaşamı buluşturuyor. Puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı Çukurova Tower sakinlerinin yaşamını kolaylaştırıyor. Toplantı odaları ise modern ve ferah tasarımlarıyla çalışanlara işlerini takip etme fırsatı sağlıyor.