ARGE 250


Dijital Ekonomi e-Ticaret Zirvesi ve Fuarı İstanbul'da

Samet Öztürk

Ekonominin yeni boyutunun masaya yatırılacağı Dijital Ekonomi e-Ticaret Zirvesi ve Fuarı, 8–9 Kasım tarihlerinde Hilton Convention Center'da gerçekleşecek.

Yapılan açıklamaya göre, e-Baltaş'ın ev sahipliği ve Turkcell'in ana sponsorluğunda gerçekleşecek zirvede, dünyada ve Türkiye'de dijital ekonominin gelişim ve uygulama alanlarında yer alan konular ele alınarak e-ticaretin önemi ve ekonomiye sağladığı kolaylıklar üzerinde durulacak.

Bu yıl ikincisi düzenlenen zirvede, e-ticaret modellerine uyum, sektörlerin e-dönüşümü, mobil ticaret, online müşteri ilişkileri yönetimi ve e-güvenlik gibi ekonomideki yeni devrin konuları hakkında 50 civarında konuşmacı bilgi ve deneyimlerini aktaracak.

 

-''İnternet Zenginleri''nin yazarı Scott C. Fox ilk kez bu zirve için Türkiye'de

''Internet Riches'', ''Click Millionaires'' ve ''e-Riches 2.0: Next Generation Online Marketing Strategies'' kitaplarının yazarı, online pazarlama uzmanı Scott C. Fox, ilk kez Dijital Ekonomi e-Ticaret Zirvesi 2012 kapsamında Türkiye'ye gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.

Türk Hava Yolları, Iprospect, BKM, Google ve Kültür Üniversitesi'nin oturum sponsorluğunu üstlendiği ve birçok önemli markanın destek sağladığı zirve, 8–9 Kasım tarihlerine Hilton Convention Center'da gerçekleşecek.

Dijital Ekonomi e-Ticaret Zirvesi 2012 hakkında detaylı bilgiye www.dijitalekonomizirvesi.org adresinden ulaşılabilecek.