ARGE 250


Düelloya hazır olun.

Barış Soydan

Türkiye'de bilişim sektöründeki start-up'ların en çok yoğunlaştıkları alan oyun kategorisi. Bu konuda Türkiye'den son dönemde dünya genelinde de etkin olan oyuncular çıktı. Bununla birlikte mobil cihazlara özgü oyunlar da hızla geliştirildi, yaygınlaştı. Kelimetre oyunu bu trendin en yeni temsilcilerinden. Oyun konusunda tecrübeli bir ekip tarafından kullanıcılara sunulan oyun, arkadaşlarınızla ya da farklı bir kişiyle kelime düellosuna sokuyor sizi. Oyunun en ilgi çekici özelliklerinden birisi Türkçe ile birlikte İngilizce ve İsveççe de oynanabilmesi. Oyunu Appstore'dan cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Oyun hakkında kısa bilgi

Kelimetre, tek başına, rastgele bir rakiple ve arkadaşlarınızla, çoklu oyunculu olarak oynayabileceğiniz interaktif bir kelime bulmaca oyunudur.

Oyunun amacı iki dakikalık süre içerisinde kelime tahtasında var olan harfleri birleştirerek en fazla puanı elde etmektir.

Her oyun 3 tur olarak oynanır. 3 turun sonunda en yüksek puanı alan oyuncu, oyunun galibi olur.  Bir sonraki tura geçmek için tüm oyuncuların o turu tamamlaması gerekmektedir.

Özellikler:

·Online çoklu oyunculu oynama. (5 oyuncuya kadar),

·80.000+ Türkçe kelime ,

·140.000+ İngilizce kelime,

·Jeton kullanarak ipucu alabilme,

·Kelimetre Pro versiyonunu satın alarak oyuncu istatistikleri karşılaştırma,

·Oyun aralarında iletişim kurabilmek için sohbet penceresi

·Sürpriz jeton hediyeleri,