AR-GE 250 DIGIT 250 EN-VERIM 100


ING BANK ile MAKSİFED arasında işbirliği protokolü imzalandı

Zehra Tike

ING Bank ile Marmara ve Kuzey Anadolu Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (MAKSİFED) arasında dernek üyelerinin ticari kapasitelerinin ve ihracat faaliyetlerinin gelişimini teşvik etmeye yönelik bir işbirliği protokolü imzalandı. Bursa Almira Otel’de 22 Haziran 2012 Cuma günü düzenlenen protokol imza törenine ING Bank Marmara Bölge Müdürü Aslan Sert ve MAKSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Bahadır Özgün ile Bursalı işadamları katıldı.

MAKSİFED üyelerine özel ING Bank avantajları

ING Bank, MAKSİFED üyesi aşağıda yer alan Üye Dernek ve Dernek Üyelerinin ihtiyaç duydukları ihracat işlemleri öncelikli olmak üzere kapsamlı şekilde bankacılık hizmetleri sunacak.

• Bandırma Sanayici ve İşadamları Derneği (BANSİAD)
• Bursa Sanayici ve İşadamları Derneği (BUSİAD)
• Eskişehir Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİAD)
• Bursa Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (GESİAD)
• Nilüfer Sanayici ve İşadamları Derneği (NİLSİAD)
• Orhangazi Sanayici ve İşadamları Derneği (ORSİAD)

ING Bank, dış ticaret yapan firmalara avantajlı ürünler ve krediler sunarak, yurt dışı pazarlarda daha avantajlı hale gelmelerine katkı sağlayacak. Protokol ile dış ticaret finansman ürünlerinden nakit kredilere, mevduat ve yatırım ürünlerinden nakit yönetimi hizmetine kadar ihracatçılara birçok konuda kolaylık sağlanacak.

23 ülkede bulunan ING Bank Türkiye Kürsüleri, uluslararası ticaret yapmak isteyen MAKSİFED üyelerini Avrupalı işadamları ile biraraya getirmek adına destek hizmetler sunacak. MAKSİFED üyeleri, ING Bank’ın sunacağı avantajlardan, üyeliklerini belirten tek bir belge ile faydalanabilecekler.