ARGE 250


ING Bank Kurumsal Cep Şube Uygulamasıyla Şirketler Cebe Girdi

ING Bank’ın Kurumsal Müşterileri için geliştirdiği ING Kurumsal isimli Kurumsal Cep ŞubeUygulaması’yla Türkiye’de ilk kez kurumsal müşteriler, çeklerinin fotoğraflarını çekip klasörleyerek, portföylerine istedikleri yerden istedikleri saatte ulaşabilecekler.
Mobil bankacılık alanındaki inovatif çalışmalarını sürdüren ING Bank, müşterisi olan tüm firmaların kolaylıkla kullanabileceği ING Kurumsal isimli Kurumsal Cep Şube Uygulaması ile çeklerin fotoğraflanıp yüklenerek klasörlenebilmesine ve günün her saatinde cep telefonundan Çek Portföy Takibi yapılabilmesine olanak sağlıyor.
‘Bildirim’ özelliği ile anında bilgilendirme
ING Kurumsal ile şirketlere özel tüm bankacılık işlemleri de cep telefonlarından hızlıca gerçekleştirilebilecek. Ödeme ve transfer işlemleri yakından takip edilebilecek. Kurumsal müşteriler yaptıkları bir işlemin onay ve iptal adımlarını uygulama sayesinde cep telefonlarından yapabilecekler. Aynı zamanda her işlem için cep telefonları ‘bildirim’ özelliği ile anında bilgilendirme de verecek. Şirketlerin ödeme ve transfer işlemlerini hızla gerçekleştirebildikleri ING Kurumsal uygulamasıyla, "Onay Özeti" ekranından, onay bekleyen, iptal edilen ve gerçekleşen tüm işlemler de görüntülenebilecek.
ING Kurumsal isimli Kurumsal Cep Şube uygulaması Iphone App ve Android Store’lardan indirilebiliyor.