AR-GE 250 AR-GE 250 AR-GE 250


İpek Kağıt, Toplam Kalite Yolculuğu’ndaki 20. yılını çalışanlarıyla kutladı

Barış Soydan

KalDer Kalite Başarı Ödülü’nü ilk kazanan kuruluş olan İpek Kağıt, Yalova fabrikasında düzenlenen törende, kalite yolculuğunun başarılı takımlarını ödüllendirdi.

Türkiye’nin ilk Kalite Başarı ödülünün sahibi İpek Kağıt, Toplam Kalite Yolculuğu’ndaki 20. yılını, Yalova Fabrikası’nda 300 çalışanıyla birlikte kutladı. Fabrika Direktörü Erdem Ülkümen’in yaptığı açılış konuşması ile başlayan program, başarılı takımlara ve uzun yıllar kuruluşa hizmet eden çalışanlara ödüllerinin verilmesiyle devam etti. İpek Kağıt Genel Müdürü Sertaç Nişli, Uluslararası Satış Direktörü Erdinç Ayhan ve Pazarlama Direktörü İçim Er’in sunumlarının yer aldığı Yıllık Paylaşım Toplantısı’nın ardından program kokteyl ile devam etti.

İpek Kağıt Genel Müdürü Sertaç Nişli, Toplam Kalite’nin İpek Kağıt’ın ilk yıllarından başlayarak iş yapış biçimi haline geldiğini vurgulayarak şunları söyledi:

“Kurulduğu günden itibaren sektörüne öncülük eden, Selpak ve Solo markalarıyla açık ara pazar liderliğini sürdüren İpek Kağıt’ın, bu başarısında Toplam Kalite Yönetimi’nin katkısı çok büyüktür. Toplam Kalite, İpek Kağıtlıların hayatına 1993’te girdi. Her geçen yıl Toplam Kalite yolculuğumuza yenilikler getirdik. Toplam Kalite çalışmalarımızın, organizasyonun her noktasına ve tabana yayılmasına özen gösterdik. 1995 yılından itibaren her yıl düzenli olarak ‘’Kalite Günü’’ organizasyonu düzenliyor ve tüm çalışma arkadaşlarımızla biraraya gelerek, başarılı çalışmalarımızı hep birlikte kutluyoruz.”