AR-GE 250


“İşteKazan”dıran indirimler yenilendi

Turkishtime Dergi

Turkcell’in, kurumsal hat sahibi müşterilerine indirim ve avantajlar sağlayan İşteKazan programı yenilendi. İşteKazan programı, Turkcell’in 26 marka ile yaptığı iş birlikleri sayesinde işletmelere yüzde 50’ye varan indirimler ve ortalama yüzde 15 tasarruf olanağı sunuyor. Turkcell’li işletmeler ve şirket hattı kullanan çalışanları, İşteKazan programı sayesinde teknolojiden eğitime, akaryakıttan kargoya, seyahatten tercümeye ve depolamaya kadar pek çok ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Turkcell’in Nisan 2010’dan bu yana onlarca markada indirim ve fırsatlar sağlayan İşteKazan programından bugüne dek 37 bin firma yararlandı. Turkcell’li işletmeler, İşteKazan Programı sayesinde 20 milyon TL’ye yakın indirim kazandılar. Bugüne dek İşteKazan avantajlarıyla 55 bine yakın alışveriş işlemi gerçekleştirildi. Turkcell’in iş birliği yaptığı markalar ise, yapılan işlemlerden 250 milyon TL’nin üzerinde ciro elde etti.

İşteKazan’mayı sevenlere…

Yenilenen İşteKazan programında yer alan ve Turkcell’li işletmelere fırsatlar sunan markalar şunlar: Artı & Artı Teknoloji Hizmetleri, Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi, Booking.com, Bizim Toptan Satış Mağazaları, Bavul.com, Destek Patent, Dry Center Kuru Temizleme, Darty, EuropCar, Ekinox, Kutup Yıldızı Reklam, Mikro, Okyanus, Öztiryakiler, Office 1 Superstore, Petrol Ofisi, Pratik Depo, Secure Drive, Saka Su, Turkcellsuperbulut.com, TAV Havalimanları, Turk Barter, Ticket Restaurant, UPS Kargo, Yellow Medya, 2M Tercüme.

İşteKazan fırsatlarından yararlanmak isteyen Turkcell kurumsal hat sahiplerinin yapması gereken, İSTEKAZAN yazıp 2222’ye göndermek ve ceplerine gelen şifreyi yararlanacakları markaya göre satın alım anında kasada veya internetten alışverişte kullanmak.