AR-GE 250 DIGIT 250 EN-VERIM 100


Keten İnşaat yeni projesine Beşiktaş'ta start veriyor

Jan Nahum

Son yıllarda Levent, Etiler, Cihangir, Taksim bölgelerinde geliştirdiği projelerle faaliyetlerini genişleten Keten İnşaat, Beşiktaş’ta yepyeni projesinin temellerini atıyor. Keten İnşaat AŞ, Yıldız Parkı’na paralel konumdaki Eski Konak Sokak üzerinde, toplam 32 daireden oluşan Beşiktaş Projesi'ne imza atıyor. Bahçe içinde yer alan, kapalı otopark alanı bulunan projenin üst katları boğaz manzarasına sahip.
Projeyi şehrin dokusuna uygun olarak inşa ettiklerini söyleyen Keten İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten, mimari ve kentsel tasarımın yanı sıra ekolojik teknoloji kullanımını da güçlendirmeyi hedeflediklerini ifade etti.
Keten İnşaat AŞ’nin Beşiktaş Projesi, iş dünyasının ve bağlantı yollarının bulunduğu Barbaros Bulvarı’na, Ortaköy ve Çırağan Caddesi’ne sadece birkaç dakika mesafede yer alıyor. Şehir merkezinde yaşamanın avantajlarını sunan proje, Yıldız Parkı’nın yeşil alanlarına yakınlığıyla yeşilin ve deniz manzarasının keyfini çıkarabilmenize olanak sağlıyor. Proje, Galatasaray Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi ve Yıldız Üniversite’lerine yürüme mesafesinde olması nedeniyle öğrenciler için öncelikli tercih oluşturacak. İstanbul’da yaşayan yabancılar için cazip bir oturma bölgesinde yer alması nedeniyle de, kolay kiralanabilir bir yatırım aracı olma özelliği taşıyan proje için Keten İnşaat AŞ, lansman öncesi cazip fiyatlar sunuyor.