ARGE 250


Shop&Miles yenilendi

Turkishtime Dergi

Yeni adı ve logosuyla Miles&Smiles kredi kartı, Türk Hava Yolları Miles&Smiles Özel Yolcu Programı’nda sahip olunan statüye göre, farklı oranlarda mil kazandırmaya devam edecek. Buna göre, Classic Plus üyeleri yüzde 25, Elite veya Elite Plus üyeleri ise yüzde 50 daha fazla mil kazanabilecek. Miles&Smiles kredi kartı sahipleri, Türk Hava Yolları’nın sunduğu özel uçuş ve havaalanı hizmetlerinden yararlanabilmek ve alışverişlerden daha fazla mil kazanabilmek için, biriken millerini statü miline çevirerek mevcut statülerini koruyabilecek ya da bir üst statüye geçebilecek.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil basın toplantısında yaptığı açıklamada, “Miles&Smiles programı kapsamında, sadakat yönetimini, yolcularımıza temas ettiğimiz her noktada onları tanıyarak, en üst düzeyde hizmet verebilmek ve memnuniyetlerini sağlamak amacıyla gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu amaçla, kredi kartımızın adını Miles&Smiles olarak değiştirerek, yolcu programı ve kredi kartı bütünlüğünü sağlayarak, müşterilerimize daha etkin ve dinamik bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Garanti Bankası ile yaptığımız bu kredi kartı işbirliğini sadece bir program ortaklığı değil, stratejik bir işbirliği olarak görüyoruz. Tüm üyelerimizin sadece uçuşla ilgili değil, uçuş harici günlük hayatında da, Miles&Smiles programını aktif olarak kullanmalarını hedefliyoruz.”

Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen ise, “Shop&Miles ile bugüne kadar 380 bin müşterimize, 57 milyar bedava uçuş mili kazandırdık. Hedefimiz, önümüzdeki 5 yıllık dönemde 700 bin kullanıcıya ulaşarak, 50 milyardan fazla bedava uçuş mili kazandırmak. Yeni logosuyla Miles&Smiles kredi kartı, her zaman olduğu gibi, yine önemli ayrıcalıklar sunacak. Miles&Smiles kredi kartı, Özel Yolcu Programı’nda sahip olunan statüye göre, farklı oranlarda mil kazandırırken, kazanılan miller statü miline çevrilebilecek. “Hediye Mil” ve “Avans Mil” özellikleri sayesinde, beklemeden bedava bilet alınabilecek. Elbette müşterilerimizin seyahat alışkanlıkları ve beklentileri, bu dönemde de bizim için yol gösterici olmaya devam edecek.”

Miles&Smiles ile ilgili detaylı bilgi ve kampanyalar www.milesandsmiles.net sitesinden takip edebilirsiniz.