ARGE 250


Turkcell’den şirketlere “online gelişim platformu”

Turkishtime Dergi

Turkcell, küçük ve orta ölçekli işletmelerin eğitim ihtiyaçlarına yönelik Turkcell Mobil Şirket Gelişim Portalı’nı hizmete sundu. Online eğitim platformu olma özelliğini taşıyan ve www.mobilsirket.com adresinden erişilebilen platform, kurumsal hat sahibi tüm Turkcell’lilere açık.

Turkcell Mobil Şirket Gelişim Portalı’nda, farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere yönelik pek çok kategoride eğitim veriliyor. Platformda, Teknoloji, Ekonomi-Finans, İş Yaşamı-Kişisel Gelişim, Girişimcilik, Destekler, Pazarlama-Satış, Liderlik ve Yönetim başlıklarında eğitim paketleri, videolar, sanal sınıf desleri ve makaleler yer alıyor. Sitede yer alan tüm içerikler ise Turkcell Akademi eğitmenleri ve danışmanları tarafından hazırlandı.

Turkcell Mobil Şirket Eğitim Platformu’nda çeşitli sektörlerin yetkin isimleriyle web temelli seminerler gerçekleştirilecek. Buna ek olarak “Uzmanına Sor” bölümü ile de Türkiye’nin dört bir yanındaki şirket çalışanları istedikleri tüm soruları uzmanlara sorabilecek.

Kişi başı yaklaşık 2000 TL’lik eğitimler bedava

Turkcell, şu anda www.mobilsirket.com adresinde 100’e yakın uzmanla, müşterilerine 500 video ve 70 e-learning sunuyor. Turkcell Akademi tarafından bu sayının gün geçtikçe artması ve platform içeriğinin genişlemesi hedefleniyor. Turkcell Mobil Şirket Gelişim Portali’nde halihazırda yer alan eğitimlerin piyasa değeri kişi başı yaklaşık 2000 TL. Turkcell kurumsal hat sahipleri bu içerikten ücretsiz olarak faydalanabiliyor.