ARGE 250


Turkishtime iPad versiyonu yayında

Barış Soydan

Dergimizin zenginleştirilmiş iPad versiyonu App Store'da yerini aldı. Bundan böyle Türkiye ekonomisine dair en son trendleri, ayrıntılı araştırmaları ve önemli isimlerle yapılmış röportajları Turkishtime dergisinin iPad versiyonunda zenginleştirilmiş formatta bulacaksınız.

Turkishtime aylık ekonomi ve iş kültürü dergisi, her sayısında trendleri, iş dünyası, ekonomi ve sektörlerdeki gelişmeleri, yeni dünyanın bakış açısıyla anlatıyor. İş yapış süreçlerinin değiştiği, rekabetin hız kazandığı yeni koşullar; dijital dünyayı, inovasyonu her alanda farklı düşünmeyi ön plana çıkarıyor. Bu bakış açısıyla Turkishtime’ı takip etmek sizi geleceğe hazırlıyor. Böylelikle Turkishtime yeni bir ekonomi dergisi deneyimini okurlarına sunuyor.

Multimedyal içerikler

Turkishtime dergisinin uzun süredir üzerinde çalıştığı iPad versiyonu fotoğraf, ses, video gibi multimedyal içerikleri de okuyucusuna ulaştırıyor. Röportajlardan alınan ses ve görüntüler derginin iPad versiyonunda bulunan zenginleştirilmiş içeriklerin başında geliyor.

Abone olana Eylül sayısı ücretsiz

Turkishtime dergisinin iPad versiyonuna abone olanlar derginin iPad versiyonunun Eylül sayısını ücretsiz edinebilecekler. Özel sayılar hariç tüm sayılar 5,49 TL ve 3 aylık abonelik bedeli 14,99 TL olarak okuyucularımıza sunulacak.

Turkishtime iPad versiyonunu App Store'dan indirmek için

http://bit.ly/16wF47z 

Karekod uygulamasıyla derginin iPad versiyonuna ulaşmak için

turkishtime-app