ARGE 250


Turkishtime'ın Ağustos sayısında 250 dev yatırım var! Başka ne var?

Turkishtime Dergi

1
OK
2017’de 51.1 milyar liralık yatırımın startı verildi. Bu yatırımlar tamamlandığında 20 binden fazla kişiye istihdam sağlanacak. İşte Ekonomi Bakanlığı verilerine göre en büyük 250 yatırım.
2
OK
Türk mimarlar dünyayı tasarlıyor
Türk inşaat sektöründe son yıllarda yaşanan ivmelenme sayesinde büyük ölçekte proje yapma pratiği geliştiren Türk mimarlar, Senegal’den Maldivler’e dünyanın hemen her coğrafyasında ofis açıp projeler üretiyor.
3
OK
Zeynep Zorlu’nun bir geek olarak portresi
Zorlu Ailesi’nin genç üyesi Zeynep Zorlu, bilgisayar eğitimini bitirdikten sonra kurumsal hayattan sıkılıp TRPE Venture Partner’la startup’lara yatırım yapmaya başladı. Zorlu, kendisini bir “geek” olarak tanımlıyor.
4
OK
24 saatte St. Tropez
Fransız Rivierası olarak geçen bölgenin en gözde şehri St. Tropez’de ziyaret edilmesi gereken ilk adres limandaki ana yoldan kolayca bulabileceğiniz L’Opera.
5
OK
Marketing Konseyi: E-ticaretin krizi yeni değer teklifiyle aşılır
Marketing dünyasının önde gelen akademisyenleri Turkishtime için Marketing Konseyi oluşturdu. İlk toplantıda Markafoni’nin kapanmasıyla gündeme gelen “E-ticarette neler oluyor?” sorusu masaya yatırıldı.
6
OK
Mercedes E Cabrio’ya karşı Smart Cabrio
Tunç Altınbaş, Avrupa’nın 36 derecelik yazını İsviçre’den Fransa’ya ve oradan da İtalya’ya yüksek kalitede bir üstü açık otomobille seyahat ederek karşıladı.
Bülteni tarayıcıda açmak için tıklayın.
Gönderici: Dışetki İletişim Ajansı ve Dış Ticaret A.Ş.

Mersis No:0295048096200016
Yayıncılar Sok. No:10 K:4 34418 Seyrantepe İstanbul
0212 280 2242