ARGE 250


Yeteneğini sat 10 TL'yi kap

Hem yeteneğini sergilemek hem de para kazanmak isteyenler sadeceon.com'la yeteneğini 10 TL karşılığında satışa sunabilir. Grafik tasarımdan online pazarlamaya, reklamcılıktan çeviriye birçok alanda becerilerini sergilemek isteyen internet kullanıcıları, SadeceOn’da geleneksel olmayan yöntemlerle yeteneklerini paraya çevirebiliyor. SadeceOn’da yeteneklerini sergileyenler kazanırken, alıcılar da her türlü ihtiyaçlarını uygun fiyatlara giderebiliyor.

İnsanlara ek gelir imkanı sunan saedeceon.com'a tıklayarak hip hop şarkı sözü yazdırılabilir, makaleler seslendirilebilir ya da bütçenize uygun gitar ve gitar ekipmanları seçilebilir.

Geniş yelpazede hizmet üretiliyor

Sanatçıların işlerini satarak para kazanabildikleri SadeceOn’da alıcılar, her türlü video ve tanıtım ihtiyaçlarını giderebiliyor. Intro yapımından tanıtıcı video oluşturmaya, kısa film yapımından özel slayt gösterileri oluşturmaya kadar birçok alanda hizmet veren SadeceOn, yeteneğine güvenen herkesi sitesine davet ediyor.

Hizmet satın almak ya da vermenin oldukça kolay olduğu SadeceON'da 10 TL’ye birçok ihtiyaç giderilebilirken aynı zamanda kullanıcılara güvenli bir internet kullanımı sağlanıyor. Seçilen hizmet yapım aşamasındayken sadeceon.com üzerindeki mesajlaşma kısmından yönetilebilir, alıcılara yön verebiliyor. Satın alınan hizmetten memnun kalınmaması halinde ise para iade garantisi veriyor.