OSB Yıldızları Araştırmması


Yönetim Kurulu Üyeleri için Finans raflarda

“Çoğu zaman mesafeli bakılan finans alanında hepimizi ortak dile ve anlayışa kavuşturacak, yalın ve pratik hayat örnekleriyle bütünleşmiş harika bir referans kitap.” - Murat Doğan Erden, Turkcell Grup CFO

Hümanist Kitap Yayıncılık tarafından yayına hazırlanan, iş dünyasının önemli isimlerinden M. Sait Gözüm’ün yazdığı "Yönetim Kurulu Üyeleri İçin Finans: Muhasebeciniz Yanınızda Olmadan Finansal Tabloları ve Tehlike Sinyallerini Anlamak" geçtiğimiz günlerde raflarda yerini aldı.

Bir şirket için üç önemli sacayağından biri olan şirketin bugünü, varlıkları ve borçlarını anlatan bilanço, şirketin geçmişini anlatan kâr zarar tablosu ve nakit yönetimi üzerine güncel örneklerin yer aldığı Yönetim Kurulu Üyeleri İçin Finans, iş dünyasının üst düzey yöneticileri için başucu kitabı niteliği taşıyor.

Yönetim Kurulu Üyeleri için Finans, iş dünyasının yöneticilerine finansal tablolara çekinmeden bakmalarını ve finansal tablolardaki tehlike sinyallerini önceden tespit etmelerini sağlayacak bilgiler içeriyor. Tabii ki kitap sadece yönetim kurulu üyelerine değil, aynı zamanda finans ile iç içe olan yöneticiler, girişimciler ve bakış açısını geliştirmek isteyen genç yöneticilere de hitap ediyor.

ISBN: 978-605-633-327-9
232 sayfa, 1. Hamur, 15,5x23,5 cm.
28 TL (KDV Dahil)

Yönetim Kurulu Üyeleri için Finans-Kapak