AR-GE 250 DIGIT 250 EN-VERIM 100


Otomotiv için İleri Güvenli Yazılım Teknolojilerinde Önde Gelen Marka: TTTech AUTO TURKEY!

Turkishtime Dergi

TTTech Auto, 2000 çalışanın üzerinde ekibi ve 20 yılı aşkın deneyimi ile otonom sürüş ve emniyetli yazılım platformlarında dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Büyüme stratejisini sürdüren TTTech Auto, Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri (ADAS) ve Otonom Sürüş (AD) projeleri için yazılım geliştirme kapasitesini artırmaya devam ediyor.

Firmamız, otomotiv sektöründe “Otonom sürüş ve İleri Sürücü Destek Sistemleri (ADAS)” ve “Bilgi-Eğlence Sistemleri (IVI)” alanlarında güvenlik teknolojileri ve gömülü yazılım çözümleri geliştirmek hedefiyle Red Pine Software Mühendislik adıyla 2017 yılında kurulmuştur. 

Firmamızın ISO26262 (Karayolu Taşıtları için Fonksiyonel Güvenlik Standardı), ASPICE (otomotiv yazılım geliştirme süreci) ve SAFe (ölçeklenebilir çevik yazılım geliştirme süreçleri) gibi konularda uzmanlığı ön plandadır. 

Ar-Ge ekibimiz, gerçek zamanlı işletim sistemleri, gömülü yazılım geliştirme, alt seviye programlama, emniyet kritik yazılım geliştirme ve yazılım güvenliği alanlarında uzmandır. Firmamızın faaliyet alanındaki bilgi birikimi ve Ar-Ge ekibimiz en önemli itici gücümüzdür. 

Firmamız, 2018 yılında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından resmi “Ar-Ge Merkezi” unvanını almıştır. 2020 yılının başında, otonom sürüş ve güvenli yazılım platformlarında dünyanın önde gelen şirketlerinden TTTech Auto AG bünyesine katılan Red Pine Software, TTTech Auto Turkey adını almıştır. 

TTTech Auto, 2000 çalışanın üzerinde ekibi ve 20 yılı aşkın deneyimi ile otonom sürüş ve emniyetli yazılım platformlarında dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. 

Büyüme stratejisini sürdüren TTTech Auto, Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri (ADAS) ve Otonom Sürüş (AD) projeleri için yazılım geliştirme kapasitesini artırmaya devam ediyor.

Cem SEZER
Genel Müdür, TTTech Auto Turkey