Hakkında

Dış Etki çatısı altında 2001 yılından bu yana okurlarıyla buluşmaya devam eden aylık ekonomi ve iş kültürü dergisi Turkishtime 2018 yılında basılı yayın hayatına son vererek tamamen dijital ortamda çalışmalarına devam etmeye karar verdi. İnternet haber portalında dijital teknolojilerden ihracata, yönetim ve liderlikten tüketici ekonomisine iş dünyasında yaşanan yeni gelişmeleri okuyucularının gündemine taşıyor.

Turkishtime ayrıca her yıl hazırladığı “İhracat 1000”, “Ar-Ge 250” gibi araştırmalarla ekonomi yayıncılığında kendine özgü bir kimliğe sahip. “En Gözde 100 Startup”, “Türk İş Dünyasının 50 Koleksiyoneri”, “500 Global Türk”, “E-Ticaretin Liderleri”, "Tıp Bilimine Yön Veren 100 Türk", "AKİB 250" başlıklı araştırma-haberleri Turkishtime'ın ses getiren en güncel işleri arasında yer alıyor...

Turkishtime'ın takipçileri reel sektör temsilcileri, finans sektörü yöneticileri, bilişim sektörü yöneticileri ve çalışanları, iş insanları, üst ve orta düzey yöneticiler, bürokratlar ve yönetim danışmanlarıdır.