AR-GE 250 DIGIT 250 EN-VERIM 100


1 -2 Ekim’de e-ticaret masaya yatırılacak

2 yıla yakın bir süredir Türkiye dijital ekosistemine değer katan etkinliklerden biri olan DigitalTalks’un odağında bu sefer e-ticaret var. 1-2 Ekim tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi Büyük Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek 'DigitalTalks Her Yönüyle E-ticaret Konferansı'nda sektörün önde gelen isimleri sahne alacak.

Türkiye’de organize perakendenin içinde e-ticaretin payı şu an yüzde 1,5 seviyelerinde. İngiltere gibi gelişmiş pazarlarda ise bu oran yüzde 10’un üzerinde. Türkiye’de de bu rakam ilerleyen yıllarda gittikçe artacak ve e-ticaretin önemi daha da hissedilecek. Bu gerçekten hareket eden DigitalTalks; Türkiye perakende sektörünün, e-ticaretin, dijital dünyanın önde gelen birçok ismini 2 gün sürecek DigitalTalks Her Yönüyle E-ticaret Konferansı’nda ağırlıyor. Platin sponsorları; Turkcell, n11.com, IdeaSoft, SEM; altın sponsorları ise PayU Türkiye, Anadolu Bilişim Hizmetleri, Emarsys, Ünsal Gündüz Avukatlık Ortaklığı, Arvato SCM, Alve.com ve Ülker Kellogg’s olan etkinlikte, katılımcılar 2 gün boyunca entelektüel derinliği olan sunumları ve sohbetleri dinlerken diğer taraftan dijital ekosistemin içinde yer alan birçok profesyonelle tanışıp, iş bağlantılarını kuvvetlendirecek.

Perakende e-ticareti nasıl görüyor tartışılacak

Thoughts & Talk, IdeaSoft, Anadolu Bilişim Hizmetleri, PayU Türkiye, Yemeksepeti, Emarsys, Turkcell, BiTaksi, n11.com, Arvato SCM, 3TS Capital Partners, Kiğılı, Estee Lauder, TeknoSA ve Mudo'dan önde gelen yöneticilerin konuşma yapacağı etkinlikte dünyada ve Türkiye'de e-ticaret başta olmak üzere e-ticarette pazarlama bileşenleri, ticaret hukuku, yazılım altyapısı, teknolojinin önemi, ödeme sistemleri, müşteri bağlılığı, bulut, datacenter, altyapı servisleri, inovasyon, lojistik ve finansman konuları masaya yatırılacak. Pazar yerlerinin ve perakende sektörünün e-ticareti nasıl gördüğü ve yönettiğinin tartışılacağı etkinlikte yaşanmış hikayelerden çıkan e-ticaret dersleri de bir panele konu olacak.