ARGE 250


Dijital insan olun, işi kapın !

Elif Akın

IAB Türkiye’nin Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı”, beşinci kez başlıyor. Sertifika programı bu dönem “#Dijitalleşin” başlığı altında yapılıyor. Sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak insan kaynağı oluşumuna destek vermek amacıyla tasarlanan programda yeni dönem dersleri, 24 Ekim - 26 Aralık 2015 tarihleri arasında yapılacak.

4. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı’nda, geçen dönemlerde olduğu gibi bu dönem de her biri konularında uzman eğitmenler tarafından şu konular işlenecek: "Türkiye’de Dijital Medya Sektörüne Genel Bakış", “Display Reklamcılık”, “Online Video ve Ingame Advertising”, “Mobil”, “Sosyal Medya, Tüketici ve Pazarlama Deneyimi”, “Performans Pazarlaması”, “Content Marketing ve Programatik” ve “Dijital Kampanya Stratejisi”.

Ayrıca eğitimin son günü olan 26 Aralık’ta katılımcılara brief verilecek ve kendilerinden bir kampanya fikri geliştirmeleri istenecek.Dijital pazarlamayı öğrenmek isteyen tüm sektör profesyonellerine ve üniversiteden yeni mezun olanlara açık olan sertifika programı, katılımcılara staj ve networking gibi imkânlar da sunuyor. Toplam 10 hafta sürecek olan 5. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı’nda dersler, her cumartesi günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde yapılacak.

Katılım bedeli 2.940 TL+ KDV (%8) olan programda IAB üyelerine ve Kadir Has mezunlarına % 25, aynı kuruluştan 2 veya 3 kişilik katılım için %15, 4 kişi ve üzeri katılımlarda ise %25 indirim yapılacak, ayrıca katılımcılar taksitli ödeme imkânlarından da yararlanacak.