AR-GE 250 DIGIT 250 EN-VERIM 100


GittiGidiyor Great Place to Work® listesinde

2015 yılı için Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesinin kazananları 6 Mayıs’ta ödüllerini aldı. Dünyada kurum kültürü alanındaki en geniş kapsamlı ve prestijli araştırma olma özelliğini taşıyan Great Place to Work Enstitüsü’ne göre GittiGidiyor, Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında.

Great Place to Work® Enstitüsü, 2015 Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesini açıklandı. Türkiye’de 3’üncü kez açıklanan listede çalışan odaklı yönetim anlayışı ile insani dokunuşu yüksek kurum kültürüne sahip şirketler, 6 kategoride ödüle layık görüldü. GittiGidiyor ise 2015 yılı için Türkiye’nin En İyi İşverenleri ödülünü kazandı.

GittiGidiyor Genel Müdürü Gülfem Toygar: “Great Place to Work Enstitüsü’nün En İyi İşverenleri Listesi, dünya çapında faaliyet gösteren binlerce kurumu analiz eder. Bunu yaparak iş dünyasına güven düzeyi yüksek iş yeri kültürleri geliştirmek kuruluşlara mükemmel iş yerleri tanımlamak, yaratmak ve sürdürülebilir kılacak örnek kurumları gösterir. Dolayısıyla, bu kadar prestijli bir ödüle layık olmak bizim için gurur vericidir ve doğru yolda ilerlediğimizin bir kanıtı niteliğindedir. 15 yıldır güçlenerek devam eden GittiGidiyor markasının ve eBay Türkiye’nin kullanıcılarını; şeffaf, çeşitliliği bol, basit, inovatif ve kendini özel hissettiren ticaret deneyimiyle birbirine bağlamaya, değer yaratmaya, her an her yerden sevdikleri ürünlere kolayca ulaşabilecekleri güvenilir bir platform sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Her yıl 53 ülkede, 7 bin işletme ve 16 milyon çalışanın analiz edildiği “En İyi İşverenler Listeleri”, aynı zamanda dünyada kurum kültürü alanındaki en geniş kapsamlı ve prestijli araştırma olma özelliğini taşır.