ARGE 250


Hillside, Chief Instagram Officer

Zehra Tike

Kalitesini ve cazibesini sürekli artırarak misafirlerini her yıl şaşırtmayı başaran, geçtiğimiz yıl Instagram üzerinden verdiği iş ilanıyla dünyada bir ilke imza atan Hillside Beach Club, bu yıl da mayıs ayından itibaren Chief Instagram Officer’larını arıyor. Hillside’ın dünya çapında büyük ses getiren, geçtiğimiz yıl, İngiltere’nin en çok okunan yayınlarından Daily Mail, Amerika’da ABC News ve The Daily Dot’a haber olan bu iş ilanı ayrıca, yaratıcı içeriğiyle, Business 2 Community tarafından 2014 yılının en iyi Instagram projeleri arasında gösterildi. (http://www.business2community.com/instagram/14-best-instagram-campaigns-2014-01092155)

Bu önemli listede Hillside’ın yanı sıra, Marc Jacobs, Applebee’s, Starbucks gibi birçok büyük marka da projeleriyle yer aldı.

Hillside Beach Club’da Chief Instagram Officer olmak isteyenler, bu yıl 4-31 Mayıs tarihleri arasında, 6 Chief Instagram Officer’dan biri olmak için Hillside’ın Instagram’daki iş ilanına başvuruda bulunacaklar. Hillside Beach Club’da Chief Instagram Officer olacak 6 isim, Hillside Beach Club’ın Instagram hesabını, otelde oldukları 1 hafta boyunca yönetecekler. Üstelik bu yıl Türkiye’den de Instagram kullanıcıları bu eğlenceli ve keyifli pozisyon için başvuru yapabilecek. Hillside Beach Club’ın, bu yıl tüm dünyaya açık olan iş ilanının geçtiğimiz yıldan daha da büyük ilgi göreceği, Türkiye’den yüksek sayıda katılımın olacağı öngörülüyor.