AR-GE 250 DIGIT 250 EN-VERIM 100


İnternetten para kazanmanın 6 kısa yolu

Para kazanmanın yolu her zaman ofis hayatından geçmiyor. Evden dışarıya çıkmadan da para kazanmak mümkün. Böylece çalışma saatlerine de kendin karar verebilirsin. Tabii eğer yeterli düzeyde İngilizce bilginiz varsa.
1) Web site testi
Yeni açılan sitelere kullanıcı geri dönüşleri bildirerek para kazanabilirsin. UserTesting gibi siteler aracılığıyla web site yöneticileri kullanıcıların siteyi denetlemeleri ve puanlandırmaları için ödeme yapıyor. Tek bir siteye bakmak yarım saat gibi süre alıyor ve karşılığında 10 dolar kazanıyorsun. Ancak UserTesting gibi sitelere bir çok kişi başvuruyor. Bu yüzden de ancak ilgi alanlarınıza göre bir web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Bu da devamlı para kazanmayı zorlaştırıyor.
2) Veri Girme
Eğer klavye kullanmakta iyiyseniz, VirtualBee gibi siteler aracılığıyla para kazanmak mümkün. Verilen giriş transferlerini yaparak saatte 20 dolar kazanabilirsiniz.
3) Anket doldurma
Bazı reklam anketlerini doldurarak para kazanılabiliyor. iPoll ve Mysurvey gibi siteler aracılığla koltuğunuzda uzanıp anket doldurarak gelir elde edebilirsiniz.
4) Ders Vermek
Öğretmen olun veya olmayın fark etmez, lise öğrencilerini testlere hazırlayarak seans başına 50 dolar kazanabilirseniz. TruePrep adlı site üzerinden öğrencilerle iletişime geçip Skype üzerinden soruları çözmelerine yardımcı olabilirseniz.
5) Yazı Düzeltme
Eğer İngilizce dil bilginize güveniyorsanız, Fiverr ve Elance gibi sitelerden para kazanabilirseniz. Dergilerde ve kitaplardaki yazım hatalarını yakalayarak düzenli bir gelir elde edilebiliyor. Proofread gibi sitelerinden yazım hatalarını nasıl yakalayabileceğinizi daha iyi öğrenebilirsiniz.
6) Kişisel online mağaza yaratma
Listede en çok uygulanan yöntem ise kişisel online mağaza yaratma seçeneği. Bitcatcha's blog üzerinden en iyi şekilde mağaza yaratmanın yollarını öğrenebilirsiniz.