ARGE 250


TURKISHTIME ÖZEL... İşte Yemeksepeti'nin patronunun çalışma odası!

Barış Soydan

Almanya merkezli Delivery Hero'ya satılan Yemeksepeti.com'un başarı öyküsünün yaratıcısı Nevzat Aydın, Turkishtime'ın Mart sayısı için ofisini açmıştı.

Bir futbolsever olan Aydın, Trabzonsporlu... Çalışma odasında kişiliğinin ve hobilerinin ipuçlarını yakalamaya çalıştığımız Aydın, görüldüğü gibi bir kot pantolon ve tişörtle poz verme cesaretini gösteren sıradışı bir yeni nesil CEO. Şarap koleksiyonu yapıyor, gezmeyi ve gittiği yerlerden yerel objeler toplamayı seviyor, aynı zamanda gerçek bir çizgi roman-sever ve koleksiyoner...

Zagor'un Türkiye'de çıkmış tüm baskılarını topladığını söylüyor gururla. Son yıllarda Fikret Mualla tabloları toplamaya başlayan Aydın'ın odasında aldığı son parça da asılı. Aydın'ın çalışanlarıyla ilişkisi de alışılmışın dışında... Ekip arkadaşlarının ismiyle hitap ettiğine tanık olduğumuz Aydın, 8 Mart doğumlu. Geçtiğimiz yıl Yemeksepeti çalışanlarının hazırladıkları pankartlarla 'ofisini basarak' doğumgününü kutladıkları Aydın, böylece doğum günü kutlamalarında çıtanın çok yükseldiğini söylüyor, esprili şekilde.