Turkishtime AR-GE 250


“Armut.com'un ziyaretçi sayısı 1 milyon kişiyi aştı”  

Barış Soydan

 

Turkishtime özel

Armut.com, hizmet ihtiyacı olanları, alanında uzman çalışanlar ve kuruluşlarla buluşturuyor. Yani hizmet sektörü için bir pazaryeri niteliği taşıyor.  Alanında bir ilk olan site, Türkiye'nin dört bir yanında geniş ve kaliteli bir hizmet vermek için çalışıyor. Başak Taşpınar Değim’in tarafından Kasım 2011 yılında 50 bin TL ile kurulan Armut.com, boyacıdan fotoğrafçıya, nakliyeciden grafik tasarımcıya, su tesisatçısından bilgisayar programcısına kadar 500’den fazla kategoride 50 binin üzerinde hizmet vereni sisteminde bulunduruyor.

Ayda 3 bin tane hizmet vereni bünyesine katıyor. Her ay yüzde 25'lik büyüme gerçekleştiriliyor. Armut.com CEO Başak Taşpınar Değim “Armut.com ilk açıldığında 2 bin kişi sitemizi ziyaret etmişti. O zamandan bu zamana ziyaretçi sayısı 1 milyon kişiyi aştı. Bu sayının önümüzdeki dönemlerde artarak devam edeceğini düşünüyoruz” diyor. Hizmet ihtiyacı olan İnternet kullanıcıları, ücretsiz fiyat teklifi alma yöntemiyle çalışan Armut.com’dan kolayca faydalanabiliyor.

Alanında uzman hizmet verenleri, İnternet üzerinden ihtiyaç sahipleriyle buluşturan, 250 bini aşkın aktif kullanıcısı ve 2014 yılında karşıladığı toplam 893 milyon liralık hizmet talebiyle alanında lider. CEO Başak Taşpınar Değim, girişimci kimliği ve girişimcilik konusunda aldığı ödüllerle ön plana çıkıyor.

Fotoğraf: Başak Taşpınar Değim  Armut.com CEO