ARGE 250


Dijital ekonominin kalbi TİM'in E-ticaret Zirvesi'nde atacak

Turkishtime Dergi

E-ticaret sektörü, Ekonomi Bakanlığı Himayelerinde, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ana desteğiyle gerçekleşecek Türkiye E-ticaret Zirvesi'nde buluşuyor.

28 Nisan tarihinde CVK Park Bosphorus İstanbul Ballroom'da gerçekleşecek olan zirve saat 09:00'da başlayacak. Zirvenin açılış konuşmasını Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi gerçekleştirecek. Zirve, E-Glober, KOMPASS ve Turkishexporter.net Altın sponsorluğuyla gerçekleşecek.

Zirvede; Dünya’da ve Türkiye’de E-Ticaret, E-İhracat, E-Ticarette Güven, E-Dönüşüm ve Entegrasyon, E-Ticarette markalaşma, Dijital pazarlama ve SEO gibi E-Ticaretin önemli konuları üzerine tartışılacak. Türkiye'deki başarılı şirket kurucuları, yatırımcılar, girişimciler ve internet sektöründeki başarılı profesyoneller katılımcılara teorik bilginin yanı sıra tecrübelerini de aktaracak.

Alanındaki önemli organizasyonlardan olan Türkiye e-ticaret zirvesinde e-ticaret sitesi sahipleri, e-ticaret çalışanları ve e-ticarete ilgi duyan çok sayıda katılımcının yer alması bekleniyor.

Detaylı programa ve kayıt formuna buradan ulaşabilirsiniz.