AR-GE 250 DIGIT 250 EN-VERIM 100


Morhipo ve 1V1Y'den e-ticarette dengeleri değiştirecek işbirliği

Barış Soydan

 

Morhipo.com ve 1v1y.com, Boyner Grup markaları ve 1v1y.com ortaklığındaki markalar için güçlerini birleştiriyor. Türkiye’nin önde gelen birçok markası Ekim ayından itibaren internet müşterilerine Morhipo.com ve 1V1Y.com işbirliğiyle ulaşmaya başlayacak.

Morhipo.com ve 1v1y.com, Türkiye’nin önde gelen 60’dan fazla markasının sezon ve fırsat ürünlerini çok özel tekliflerle müşterilerine sunacak.

Beymen, Columbia, Derimod, Diesel, Divarese, Fabrika, Hotiç, İpekyol, Koton, Network, Que, Saat&Saat ve Tekin Acar Cosmetics gibi Türkiye’nin önde gelen markalarının da içinde olduğu 60’dan fazla marka morhipo.com ve 1v1y.com üzerinden online alışveriş severlerle buluşacak.

Morhipo.com Genel Müdürü Şule Arditti ve 1v1y.com Genel Müdürü Alp Tiryaki, bu birlikteliğin e-ticaret müşterileri için sayısız seçeneği sadece morhipo.com ve 1v1y.com üzerinden bulma imkanı tanıyacağını söyledi. Şule Arditti ve Alp Tiryaki, “Avrupa büyüme şampiyonu Morhipo.com ve Türkiye’nin enlerini avantajlı fırsatlarla sunan 1v1y.com’un markalarının sezon ve fırsat ürünlerinin birlikte sunulması sayesinde e-ticaret müşterileri en çok çeşidi ve en fazla markayı, öncelikli ve avantajlı olarak morhipo.com ve 1v1y.com’da bulabilecek. 60’dan fazla markanın yer aldığı bu platformu kurmak için ciddi bir altyapı ve lojistik çalışması yapıyoruz. Şimdiden 2016 yılına ait siparişleri organize etmeye başladık. Bu markaların en yeni ürün ve en özel kreasyonlarını 2015 Ekim ayı itibariyle müşterilerimize özel fırsatlarla sunacak olmaktan memnuniyet duyuyoruz. İşbirliğimizin Türkiye’deki e-ticaretin gelişmesi ve ekonomik büyümeye katkı için de önemli bir adım olduğuna inanıyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

NOT: Bu elektronik posta mesajı gizli olup, aynı zamanda ayrıcalıklı olabilir; şartlar ne olursa olsun, göndericinin önceden onayı alınmadan, başkalarına iletmemeniz, içeriğini kopyalamamanız veya başkalarına açıklamamanız gerekmektedir. Bu mesajın muhatabı değilseniz, bu durumu derhal gönderene bildirmenizi rica ederiz.

İnternet üzerinden yapılan iletişim güvenli olmayıp, verilerin kasten veya tesadüfen bozulması ve virüs içermesi ihtimali vardır. Ayrıca, elektronik posta, resmi olmayan ve çoğunlukla kısaltılmış bir iletişim yöntemidir. Bu nedenle, burada yer alan bilgi ve tavsiyelere, gönderici ile ayrıca görüşmeden güvenmeniz normal şartlarda uygun olmayacaktır.

NOTE: This e-mail w/attachments (message)is confidential and may also be privileged or proprietary; under no circumstances should you forward it, or copy or disclose its contents, to any other person without the prior consent of the sender. If you are not an intended recipient of this e-mail, please notify the sender immediately.

Internet communications are not always secure and may subject to possible data corruption, either accidentially or on purpose, and may contain viruses. Furthermore e-mail is an informal and often abbreviated method of communication. For these reasons, it will be inappropriate to rely on any information or advice contained herein without also discussing it with the sender.