AR-GE 250


Yeni bir startup! Doktoru internetten seçtirip randevu alıyor

Barış Soydan

2012 yılında hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede internet üzerinden hekim ve hastanelere ulaşmanın en etkili ve güvenilir yollarından biri olmayı başaran Eniyihekim.com, bu başarılı serüvenine yeni ismi; doktortakvimi.com ile devam ediyor. 2014 yılında Avrupa’nın en büyük sağlık platformu DocPlanner.com ile birleşen marka, geleneksel doktor randevusu alma yöntemlerini değiştiriyor. Aynı zamanda kişilerin hekim seçme özgürlüklerini kullandıkları bir platform hizmeti sunuyor.
Daha önce eniyihekim.com adıyla hizmet veren ve tüm uzmanlık alanlarından 142.000 hekimin kayıtlı olduğu site, 2016 yılı itibariyle doktortakvimi.com adıyla yolculuğuna devam ediyor. Dünya çapında tanınan DocPlanner.com grubu içerisinde faaliyet gösteren markanın CEO’su Altay Tınar, Türkiye’deki isim değişikliğinin nedeninin hem hekimlere hem de hastalara sunulan hizmetlerin kapsamını daha iyi anlatmak olduğunu belirtiyor.
Doktortakvimi.com, hekimlere tüm randevularını online yönetebilme avantajını sunarken, hastalara ise hangi şehirde olursa olsun ihtiyaçları kapsamında en uygun hekime 7/24 en hızlı şekilde ulaşarak hızlıca ve güvenilir randevu alma imkanı sağlıyor. Sektörünün lideri konumunda olan, Türkiye’nin en büyük sağlık platformu doktortakvimi.com, yeni adıyla birlikte sağlık alanında toplumda farkındalık çalışmalarına da hız kesmeden devam edecek.