ARGE 250


‘Yeni Dünyada İnsan Kaynakları Yönetimi’ Zirvesi Gerçekleşti

Turkishtime Dergi

Yurdakul Doğan’ ın kurucusu olduğu YD Vizyon Yönetim Danışmanlığı ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı’nın düzenlediği YD Vizyon İnsan Kaynakları Yönetimi Zirvesi programının 10.su bu yıl yine covid-19 pandemisi sebebiyle online olarak gerçekleşti. Bu yılki zirvenin ana konsepti ‘Yeni Dünyada İnsan Kaynakları Yönetimi’ idi. Zirveye İzmir, Manisa, Aydın, Kocaeli, İstanbul, Ankara gibi birçok şehirden ve Avrupa’dan katılımlar gerçekleşti.

Bu yılki zirvede yine dünyanın ve ülkemizin önde gelen şirketlerinin liderleri sahne aldı. Turkishtime Dergisinin, CANON EURASIA’nın ve Promoqube’un da destekleriyle gerçekleşen zirvede; Çağımızın Anahtarı İletişim, Geleceğin Yetenek Trendleri, Çalışan Bağlılığı ve İşe Alım Odağının Yeni Hali, Yeni Dünyada İnsan Kaynakları Yönetimi, Çeviklik, Vuca Dünyasında Yeni İş Hayatı Gerçekleri ve İnsan Kaynaklarının Dönüşümü gibi çeşitli konular işlendi. 

Konuşmacılar ve katılımcılar; şirketler ve insan kaynakları yönetimleri için gündemi belirlemek, bu gündemi şirketlerle paylaşmak ve şirketlerin gelişimine katkı sağlamak için çok önemli ve verimli bir program gerçekleştiğini belirttiler. YD Vizyon Yönetim Danışmanlığı ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı kurucusu Yurdakul Doğan şirketlerimize ve iş hayatımıza katkılarımız devam edecek dedi.