ARGE 250


Geleceğin yatırımcıları 'tecrübe paylaşım platformu'nda buluşacak

Turkishtime Dergi

İlki kasım ayında İstanbul'da yapılacak 'IFS Türkiye Gelecek Yatırımcıları' platformu, uluslararası ve ulusal iş insanlarını bir araya getirecek.

Büyüyen işletmelerin verimlilik sorunlarını çözmeye yardımcı ERP sistemleri geliştiren global yazılım firması IFS, Türkiye'de 15. yılını kutlamaya hazırlanırken, hayta geçireceği yeni bir projenin de heyacanını yaşıyor.

IFS Türkiye, Türkiye’nin geleceğe yatırım yapan markalarının sayısının artarak küresel iş camialarında daha fazla söz sahibi olmalarını sağlamak misyonu ile uluslararası ve ulusal iş insanlarını bir araya getirmeyi hedeflediği bir tecrübe paylaşım platformunu hayata geçiriyor.

“Geleceğe Yatırım” başlığı altında “Şirketlerin Sürdürülebilirliği” konusunda yapılması gerekenler, siber çağın ritmi ve yenilikleri, adaptasyon, değişim ve dönüşüm süreçlerinin doğru yönetimi konularında konuşmak ve tecrübe paylaşımında bulunmak üzere hazırlanan platformun adı ise; “IFS Türkiye Gelecek Yatırımcıları”.

IFS Türkiye’nin bu iletişim ve etkileşim platformu aracılığı ile gerçekleştirmek istediği temel hedefini IFS Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergin Öztürk ise şöyle özetliyor; “Bu platform aracılığı ile vizyoner iş insanlarını birleştirirken, dijital çağda sürekli değişen ve adaptasyonu şart olan teknolojilerin şirketleri hem dünya sahnesine hem de geleceğe nasıl taşıyacağı konusunda ilham verebilmek ve bu sayede vizyon genişletmelerine de destek olmak temel amacımız olacak.”

IFS Türkiye’nin 15.yılının da kutlanacağı bu zirvede yerli yabancı birçok önemli isim; Gelecek Yatırımcısı olmak fikri ile ilişkilendirdirilen siber çağın önemli konu başlıkları; avantajlar, dezavantajlar, altyapısal dönüşümde yeni trendler, yapay zekâya geçişte süreç yönetimi, nesnelerin interneti entegrasyonu, en son inovasyonlar ve sürdürülebilirlik gibi konulardaki tecrübe ve birikimlerini paylaşacak.

Buluşmalar sektörüne ve yerel ihtiyaçlara özel workshoplarla 2 ayda bir devam ederek Türkiye’nin birçok büyük şehrinde hayata geçirilecek.