ARGE 250


YD Vizyon 10. İnsan Kaynakları Yönetimi Zirvesi 16 Nisan’da

Turkishtime Dergi

YD Vizyon Yönetim Danışmanlığı ve İnsan Kaynakları Danışmanlığının düzenlediği ve geleneksel hale gelen İnsan Kaynakları Yönetimi Zirvesi programının 10.su bu yıl 16 Nisan’ da gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yıl pandemi sebebiyle online düzenlenen zirve bu yıl da online gerçekleşecek.

YD Vizyon’ un kurucusu Yurdakul Doğan; bu yılki zirvenin ana konseptini ‘Yeni Dünyada IK‘ olarak belirlediklerini; önce endüstri 4.0 ve günümüzde de pandemi dolayısıyla yenilenen insan kaynakları yönetimlerini ve uygulamalarını işleyeceklerini söyledi.

Bu yılki zirvede; MCCANN WORLDGROUP Türkiye ik Md. Havva KAHRAMAN, HENKEL Yetenek Kazanımı ve Yetenek Geliştirme Md. Zeynep ORTAKÇI, CANON EURASIA Türkiye Direktörü Özgür YİĞİTER ve ülke ik md. Müge ARSLAN, TAT GRUP ik md. Derya AYYILDIZ, ADCOLONY Avrupa-Ortadoğu-Afrika ik Direktörü Canten A. ÇOPUR, SELÇUKLU HOLDİNG ik Direktörü Ayhan GÜÇLÜ ve Danışman Yekta ÖZÖZER sahne alacak. Turkishtime, Cısco-Webex, Canon ve Promoqube’ un destekleriyle gerçekleşecek zirvede Çağımızın Anahtarı İletişim, Geleceğin IK Trendleri, Çalışan Bağlılığı ve İşe Alım Odağının Yeni Hali, Yeni Dünyada IK, Çeviklik, Vuca Dünyasında Yeni İş Hayatı Gerçekleri ve IK’ nın Dönüşümü, ROI: Eğitim ve IK Yatırımlarının Ölçümlenmesi gibi çeşitli konular işlenecek. Yurdakul Doğan İş Dünyasına, profesyonellere ve ülkemizin gelişimine desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.