Turkishtime AR-GE 250


AUTO KING son teknolojiyle donatılan yeni merkezinde

Turkishtime Dergi

Oto bakım ve onarım markası AUTO KING, son teknolojiyle donatılan 7.800 metrekarelik kapasiteye sahip yeni merkezinde hizmet vermeye başladı.

Mini ve Mobil Parça Onarım konseptlerinin dünyadaki ve Türkiye’deki kurucusu AUTO KING, iş süreçlerindeki verimliliği maksimum seviyeye çıkarmak için yeni lokasyonunda araç sahiplerine daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor.

“Onaralım, değiştirmeyelim” kampanyasıyla ülke ekonomisine ve son kullanıcıya sağladığı tasarrufu tüm yönetim stratejilerine uygulayan AUTO KING, kaynaklarını daha efektif kullanabilmek amacıyla lokasyonunu değiştirdi.

Yeni servislerinde teknolojiyi DNA’larına kodladıklarını söyleyen AUTO KING Genel Müdürü Ertuğrul Bul, “Yeni servisimizde teknolojiyi süreçlerimize de aktardık. Merkez servisimizin giriş ve çıkışında yer alan plaka okuma sistemleri ile araçların giriş-çıkış ve serviste kalış sürelerini sistemlerimiz üzerinde izleyebileceğiz. Daha kısa sürede daha fazla araç onararak, araç sahiplerine ve iş ortaklarımıza daha fazla fayda sağlamayı amaçlıyoruz. AUTO KING bünyesinde uzun yıllardır görev yapan Yüksek İnşaat Mühendisleri, Axalta firması mühendisleri ve İtalyan USI mühendisleri tarafından, kurulan servisimiz bir üretim bandı şeklinde tasarlandı, planları çizildi. İç tasarım ve makinaların yerleştirilmesi de bu planlara göre gerçekleştirildi. Onarıma giren araçların bir kapıdan içeri girmesi ve üretim bandının sonunda, onarılmış olarak diğer kapıdan dışarı çıkartılması amaçlandı” dedi.