AR-GE 250 DIGIT 250 EN-VERIM 100


KİP çok renkli! Bağlan Keskin'in marka incelemesi

Turkishtime Dergi

Sonbahar/Kış koleksiyonunda KİP, erkek dünyasının koşuşturmasına renk getiriyor.

 

Bağlan Keskin

Erkeklerin hayatta birden çok rolü vardır. Yerine getirmeleri gereken çoktan seçmeli alanlar. Hepsine yanıt vermek zorunda olup olmadıkları tartışılır, ama hakimiyet ne kadar fazlaysa maskülinite o kadar yüksektir. Bu da evde, işte, arkadaş ortamında, gönül ilişkilerinde karşı tarafı ne kadar mutlu edebildikleriyle alakalıdır. Böylesine sorumluluk ve tempoya rağmen erkekler için de eğlenceli bir hayat mümkün olmasın mı?

Oysa “Hayat iyi değil, mükemmel!” KİP’in bu sonbahar/kış erkeklere sunduğu renkli sezonun sloganı bu... Marka, erkekleri bu yoğun tempoda hayatı güzelleştirmenin yollarını keşfetmeye davet ediyor. Desen ve formlardaki farklı tasarımlar, güç kavramının altını çiziyor. KİP’in bu sezondaki renkleri ise gri, indigo, yeşil, mavi, tarçın, kızıl, bordo tonlarında gidip gelirken sezonlardır yerleşik trend olan denim skalasını da es geçmiyor.

Sezonun anahtar parçası ise renkli gömlekler. Baskı ve desenlerin yoğun kullanıldığı gömlekler casual hissi veriyor. Örme kumaştan, fit kalıplarla tasarlanan ve minimum astar kullanılan ceketler ise fark edilmeyi sevenlerin tercihi olacak. Sezonun puffer trendi KİP’in gardırobunda da kendine yer buluyor. Yünlü ve kürk bileşenli modeller sezonlar üstü bir havaya sahipken, klasik tarzdaki takım elbiselerle modern bir görüntü oluşturuyor. Deri montlar, bileklikler, ayakkabı ve çantalar ise KİP’in geniş aksesuar yelpazesinde yer alıyor.

 

Fotoğraf: Koray Parlak