ARGE 250


Öğle arası estetiği

irem sertbaş

İş dünyasının rekabetçi ortamında hayatta kalabilmek için çok çalışmak, disiplinli olmak ve gerektiği zaman sosyal hayattan fedakarlık etmek durumundayız.  Peki bir adım daha önde olmak için medikal estetiğe ne dersiniz?

Hafta içi her gün çalışıyorsunuz, başınızı kaşımaya vaktiniz yok… Ama estetik yaptırmaya var! Çünkü artık cerrahi estetik uygulamalarının yerini kolayca doldurabilecek medikal estetik ile kısa süre içinde sihirli bir şekilde gençleşmeniz mümkün. İster altın iğne deyin ister iğne mucizesi, öğle arasında bile kusurlarınızdan rahatça kurtulabilirsiniz.

Lunch hour facelift (öğle arasında yüz germe)

İş hayatının yoğun temposu içinde sürekli bir yerlere yetişmek gün içinde pek çok parçaya bölünmek zorunda kalıyoruz,  zamanla yarışıyoruz. Saatler süren toplantılar ve masa başı çalışma beden sağlığımıza zarar verirken; zaman içinde olduğumuzdan daha yaşlı, daha yorgun bir ifadeye sahip oluyoruz. Medikal estetik doktoru Pelin Taşkıran’a göre hastalar hızlı işlem ve hızlı iyileşme, hızlı ve etkin sonuçlar ve ameliyatlı estetik uygulamalarına göre daha düşük maliyeti nedeniyle medikal estetiğe yöneliyorlar.

Estetik uygulamalarının isimleri de artık ihtiyaçlara göre şekilleniyor. Hastalarının çoğunun çalışan iş adamları ve iş kadınlarını olduğunu belirten Doktor Pelin Taşkıran’ın kliniğinde uygulanan Lunch Hour Facelift (öğle arasında yüz germe), kısa süre içerisinde gençleşmek için bire bir. Taşkıran bu uygulama ile, “germe ve asma imkanı veren cilt altı destek dokuyu güçlendiren, insan dokusuyla tamamen uyumlu, uygulama bölgesine göre farklı uzunluktaki özel ipler sayesinde doğru teknik uygulama ile hastalarımıza ameliyatsız 10-15 yaş gençleşme imkanı sağlıyoruz” diyor.

Haberin tamamı Turkishtime'ın Nisan sayısında...