ARGE 250


Alman devi Türkiye'de

Barış Soydan

BS Tool Trade, faaliyetlerinin temelini, temsilciliğini yaptığı Avrupa merkezli, özellikle de Alman kökenli markaların, bayiler üzerinden satışının gerçekleştirilmesi ve satış oranının artırılmasını sağlamak oluşturuyor.

Uzun yıllar el aleti sektöründe büyük firmalarda yöneticilik yapan, BS Tool Trade’in kurucusu Bülent Savaş:  “Tüm dünyada kalite, hassas ölçüm değerleri ve uzun ömürlülük simgesi haline gelen Alman HAZET,  WERA, MOB Peddinghaus, NWS ve NAREX firmalarının uluslararası standartlarda onaylı geniş ürün yelpazesini Türkiye pazarına sunmanın heyecanını yaşıyoruz” diyerek, bu firmalara ait markaların, dünya pazarlarının aranılan ürünleri olduğuna dikkat çekiyor.

Bülent Savaş, BS Tool Trade’in çalışma prensibini şöyle açıklıyor: “Öncelikli hedefimiz, bayiler ile yurt dışındaki üretici firmalar arasında koordinasyon görevi yaparak işlemlerin hızlı, düzenli ve sorunsuz yürütülmesini sağlamaktır. Otuz beş yıllık sektörel deneyimimi, Alman üreticileri ve Türkiye pazarını iyi tanımamın avantajlarını hizmete çevirerek, sektöre farklı bir anlayış kazandıracağız” dedi.

BS Tool Trade, el aleti sektöründe temsilciliğini yaptığı seçkin Alman markalarını Türkiye’deki kullanıcılara ulaştırıyor.