ARGE 250


Kärcher Türkiye’den anneler gününe özel ürünler

Kärcher, “Anneler Günü” için, onların hayatını kolaylaştıracak seçenekler sunuyor.  “Ne alıyım anneme ?” diye düşünenlere alternatif olacak Alman teknolojisi ile üretilmiş, 2 yeni ürün…
Birincisi, annelere pratik ve zevkli temizliğin yolunu açan, Karcher Buharlı Temizlik Makinesi. Seramik, parke gibi sert zeminlerden; banyo, mutfak gibi zor kirlerin olduğu, uğraş gerektiren tüm alanlarda kolayca deterjansız hijyenik temizlik yapmayı sağlayan ürün bakterileri yok etme konusunda da iddalı.
İkincisi ise; pratik, zamandan tasarruf sağlatan, su damlatmadan ve iz bırakmadan cam, ayna, fayans gibi tüm düz yüzeylerde temizlik yapılmasını sağlayan Karcher Akülü Cam Temizleme Makinesi…

2015, Kärcher Türkiye’nin atak yılı olacak!
80 yıl önce kurulan, profesyonel ve ev tipi temizlik makinelerinde dünya lideri olan Alman firması Kärcher, 2015 yılında Türkiye’de Gökhan Gökmen ve ekibiyle yüzde 30’luk bir büyüme hedefliyor. Kärcher bu yıl, Türk tüketicilerin deterjansız temizlik konusunda bilinçlenmesine paralel olarak, buharlı temizlik makinelerinin büyük işyerleri dışında tüm evlere girmesi için gerekli pazarlama stratejilerini uygulamaya koyacak. Buharlı temizlik makineleri, basınçlı araç yıkama, bahçe sulama, akülü cam temizleme makinesi gibi tüm ürünlerin pazara sunulmasının yanı sıra, bayi ve zincir satış noktalarının sayısı da artacak. Bu amaçla pazarlama çalışmalarına hız verilecek. Sosyal projelerle toplum çevre ve hijyen konusunda bilinçlendirilecek.

Dünya’nın en büyük otel zincirlerinden biri olan, 7 farklı ülkede 19'u 5 yıldızlı, 1'i ise 7 yıldızlı olmak üzere 20 otel ile faaliyet gösteren Rixos Grubu’nun tüm otelleri Kärcher ile işbirliği yaptı.