ARGE 250


Limak Enerji ile Yeşilay’dan iş birliği

Turkishtime Dergi

Limak Enerji, görevli tedarik şirketi olduğu Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da müşterilerine gönderdiği elektrik faturalarındaki sosyal mesaj ile toplumu bilinçlendirmeye devam ediyor.

Daha önce ONKO-DAY, HETADER ve Kızılay gibi pek çok sivil toplum kuruluşuna destek veren ve toplumsal farkındalık yaratan Limak Enerji, son projesinde Yeşilay ile iş birliği yaptı.

Faturaların üzerindeki mesaj ile zararlı alışkanlıkları bırakmanın önemine vurgu yapan Limak Enerji, vatandaşları bu konuda bilinçlendirmeye devam etti.  Farklı sosyal sorumluluk projelerine de imza atan Limak Enerji Uludağ Elektrik’in Genel Müdürü Ali Erman Aytac, zararlı alışkanlıklar ile mücadele konusunda önleyici çalışmalar yapmanın hayati öneme sahip olduğunu söyledi. Aytac; “Limak Enerji olarak, faturalarımız aracılığı ile sağlıklı bir toplum konusunda bilinç oluşturmaya katkı sağlıyoruz. Gençlerimizin ve toplumumuzun zararlı maddelerden uzak durması için bilgilendirme ve bilinçlendirme kampanyalarının çok önemli olduğunu biliyoruz. Yeşilay ile birlikte hareket ederek, müşterilerimizin faturalarında uyarı mesajı yayınladık. Bu tarz projeler ile gençlerimizi bu kötü maddelerden koruma ve uzak tutma konusunda mücadeleye destek olmayı amaçlıyoruz. Özellikle devletimizin de yapmış olduğu sosyal yaşamı destekleyen aktiviteler, gençlerimizin ve toplumun dezavantajlı kısmında yer alan kişilerin zararlı maddelerden uzak durmasına yardımcı oluyor. Biz de şirket olarak, sosyal sorumluluk bilinciyle toplum yararı güden mesajları müşterilerimize iletiyor, farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz. ”