Turkishtime AR-GE 250


Lova Yatak, kişiye özel çözümleri sonbahar fırsatıyla sunuyor

Turkishtime Dergi

Sağlıklı bir uyku için vücut ortopedisinde uzmanlaşan markalardan Lova Yatak, yeni ürünlerini sonbahar kampanyasıyla sunmaya başladı.

Sağlıklı ve iyi bir uyku için farklı vücut anatomilerine göre geliştirdiği ürünlerle dikkat çeken Lova, gençlerin vücut şekline özel yatak geliştirdi. Young Star’ın hibrit özel yay teknolojisi, ergenlik döneminde şekillenen kas, kan dolaşımı ve iskelet yapısı göz önünde bulundurularak gençlere özel tasarlandı. Lova iddialı bu ürününü sonbahara özel 1.850 TL’lik özel kampanya fiyatıyla sunmaya başladı.

Fine Coolest yatakların ise nane özü kullanılarak fresh cool özelliği kazandırılmış özel kumaşıyla tazelik ve serinlik hissi verirken cildin yenilenmesine ve uyku kalitesini artırmaya yardımcı olduğuna dikkat çekiliyor. Fine Coolest yataklarda kullanılan yüksek nitelikli Hyper sünger, uyku boyunca yumuşak dokunuşlarla pasif masaj yaparak uykuya dalış süresini kısaltıyor. Fine Coolest yataklar da sonbahar dönemi boyunca yüzde 10 tanışma indirimiyle sunuluyor.

Lova’nın en çok tercih edilen ürünü Beyond Dream'in ise yüksek uyku kalitesini otel konforunda sunduğu belirtiliyor. Özel dansiteli yumuşak süngerden oluşan eşsiz ped katmanı, bedene rüya gibi dokunarak adeta 5 yıldızlı otel konforu yaşatıyor. Lova, Beyond Dream ürünleri de sonbahar boyunca yüzde 10 tanışma indirimiyle tüketicilere ulaştıracak.