ARGE 250


Silverline, akıllı fırını IFA'da vitrine çıkardı

Turkishtime Dergi

Silverline'nın IOT alanında geliştirdiği ilk akıllı fırının da yer aldığı S serisi fırınları ile sektörün podyumu sayılan IFA’da boy gösterdi.

Silverline yeni üretim hattından çıkan akıllı fırın bu yıl ilk kez IFA’da sergilendi. Akıllı fırın, cep telefonuna indirilecek aplikasyon üzerinden uzaktan kontrol edilebilecek. Silverline S koleksiyonunda 6 farklı tasarım ve 24 ayrı modelde fırın yer alıyor. Silverline üretimi S Serisi fırınlar, en iyi sonucu verebilmek için gereken tüm fonksiyonel özelliklerle donatıldı.

Silverline S serisi fırınlar, EasyExtract, Self Clean, Steam Clean ve Pyrolytic clean gibi farklı temizleme teknolojilerini sunarak, yemek sonrasında da mutfaktaki hayatı kolaylaştırmaya yardımcı oluyor.

Gıda israfı, sağlıklı beslenme, enerji verimliliğine ve IOT alanına odaklanan global markalar Berlin’de düzenlenen Uluslararası Ev Elektroniği Fuarı İFA’da mutfağın sınırlarını belirledi. Tüketici ihtiyaçlarını doğru analiz eden global markalar birbiriyle konuşan akıllı cihazlarını geliştirmeye devam ediyor diyen Silverline Ankastre Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Mustafa Laçin “Markalar hayatı kolaylaştırmak için, iyi yaşamı hedef alıp tüketicilere teknolojiyi kullanarak çözüm sunmaya devam ediyor. Özellikle yoğun şehir hayatında insanların akıllı asistanlara ihtiyacı var. Birbiriyle konuşan cihazlar artık farklı nesnelerle ve dış dünya ile de iletişim halinde. Mutfaklar evin komuta merkezine dönüşüyor. Biz de bu gelişimi yakından takip edip AR-GE merkezimizle IOT cihazlarda ilklere imza attık. Vision Hi davlumbazımız gelişmiş özellikleriyle sektörde bir ilk oldu. Bu yıl da akıllı fırın S6 ile bu alandaki iddiamızı sürdürmeye devam ediyoruz” dedi.