ARGE 250


Uluslararası yılın restoran müdür ödülü Domino’s Pizza Türkiye’nin Oldu

Sektör yatırımları, inovatif hizmetleri, lezzetli ürünleri ve çalışanları ile dev bir aile olarak hayata geçirdiği faaliyetleri ile adından söz ettiren; evlere servis ve pizza sektörünün öncü firması Domino’s Pizza başarılarına bir yenisini daha ekledi. Domino’s Pizza global tarafından; 80 ülkeden yaklaşık 6 bin Domino’s Pizza çalışanının analizi ile belirlenen “Operasyon Değerlendirme Raporu” sonuçları doğrultusunda Domino’s Pizza Avcılar Parseller şube müdürü Özbay Güzey; “Uluslararası Yılın Restoran Müdürü” ödülüne layık görülerek Domino’s Pizza Türkiye’yi gururlandırdı.

Restoran satışlarında sağlanan artış; yetiştirilen ekiplerin eğitimleri, alanında fark yaratmak gibi pek çok önemli kritere göre yapılan değerlendirmeler sonucu ödül almaya hak kazanan Domino’s Pizza Avcılar Parseller Restoran Müdürü Özbay Güzey; adını listenin en yukarısına yazdırmayı başardı. Özbay başarısının sırrını, "İşimi çok severek yapıyorum, ekibime, takımıma ve Domino's'a her zaman güvenim sonsuz. Biz kocaman bir aileyiz" şeklinde özetledi.

Ödülü ülkemize getiren Özbay Güzey; 2004 yılından beri çeşitli Domino’s Pizza restoranlarında çalıştıktan sonra; şuanda Avcılar Parseller Domino's Pizza restoranının yöneticiliğini gerçekleştiriyor. Özbay, Ocak 2015 tarihinde düzenlenen Domino’s Pizza’nın yıllık zirvesi Ralli etkinliğinde de de “Yılın Restoran Müdürü” ödülünü kazanmıştı.