ARGE 250


QNB Finansbank’ın nakit yönetimi ve dış ticaret çözümleri nelerdir?

Elif Akın

Yurt içi ve yurt dışında müşterilerinin nakit akışını karşılayacak çözümler sunan QNB Finansbank, güçlü teknolojik altyapısı sayesinde alanındaki güçlü oyunculardan biri olarak hizmet vermeye devam ediyor.

QNB Finansbank olarak, kurulduğumuz günden bugüne Türkiye’nin büyüyen finansal ihtiyaçlarına cevap verme konusuna; müşteri merkezli stratejilere odaklanarak, uzman kadromuzla yenilikçi çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

2016 yılında Bankamızın QNB grubunun bir parçası haline gelmesi ile birlikte, özellikle QNB’nin yer aldığı 30 ülkede ticari faaliyetlerde bulunan firmaların ana bankası olmayı, müşterilerimize hem zaman hem de maliyet avantajı sağlamayı amaçlıyoruz.

Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret Bölümü olarak hem yurt içi hem de yurt dışındaki nakit akışınızı karşılayacak çözümlerimiz, güçlü teknolojik altyapımız sayesinde alanımızdaki güçlü oyunculardan biri olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Çeşitli kanallardan sunduğumuz çözümlere, uzmanlaşmış portföylerimiz ve bölgelerimizde konumlanmış satış ekiplerimizle etkin olarak destek veriyoruz. Gelişen teknoloji ve artan rekabet koşullarının olduğu bir ortamda; takım ruhumuz, güçlü iletişimimiz ve teknolojik çözümlerimizle finansçınız olarak ticaretin her aşamasında yanınızdayız.

QNB Finansbank Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret ürünlerini incelemek için tıklayınız.