AR-GE 250 AR-GE 250 AR-GE 250


Panasonic'ten 2'si 1 arada

Panasonic Panasonic Toughbook CF-MX4, dizüstü bilgisayar ile tableti bir araya getiriyor. Ekranı döndürülebilir ve bir tablete dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar Panasonic Toughbook CF-MX4, 5'inci nesil Intel® CoreTM i5-5300U vProTM işlemcinin gücü sayesinde profesyonellerin aradığı kesintisiz çalışma becerisini ve işlevselliği sunabiliyor.

Kurumsal yöneticiler, satış ekipleri, yaratıcı profesyoneller veya pazar araştırmacıları için ideal olan ikisi bir arada dizüstü bilgisayar ve tablet, kendi elektronik kalemi ile toplantılar, ofis işleri, yaratıcı uygulamalar, sunumlar ve veri girişleri gibi kurumsal faaliyetlere yönelik çözümler içeriyor.

İnce uçlu elektronik kalem ile çoklu dokunmatik ekran özelliği

Windows 8.1 Pro için tam destek sunan Panasonic Toughbook CF-MX4, kullanıcıların en yeni ekran teknolojisinden faydalanmalarını sağlayacak 12,5 inç IPS Full HD kapasitif 10 parmak çoklu dokunmatik ekrana sahip. Üstelik, kurumlara özel dayanıklı Panasonic Toughbook serisinde bir ilk teşkil edecek şekilde, elle yazılan notlar için gömülü ve ince uçlu bir elektronik kalem de ürünle birlikte sunuluyor.

En yeni, 5. nesil Intel® CPU

Kullanıcılar, 5'inci nesil Intel® CoreTM i5-5300U vProTM işlemci (3MB bellek, 2.3 GHz’den 2.9GHz’ye kadar Intel® Turbo Boost teknolojisi) sayesinde aradıkları bilgi işlem gücüne kavuşacaklar. Cihaz, mobil çalışanların tüm uygulamalar ve belgeleri için gereken depolama alanına sahip olmaları için 4GB ya da 8GB RAM ve 128GB ya da 256GB SSD seçeneklerini sunuyor. Müşteriler, ihtiyaçlarına göre tercihlerini belirleyebiliyorlar.

Panasonic Toughbook CF-MX4 Nisan 2015’in sonundan itibaren satışa sunulacak.