ARGE 250


Pedersen & Partners İstanbul ofisine kıdemli danışman olarak kim atandı?

Zehra Tike

50 ülkede kendine ait 54 ofis ile önde gelen uluslararası yönetici araştırma firması olan Pedersen & Partners, Sanayi sektöründen sorumlu kıdemli danışman olarak Ömer Küçüksavaş’ın İstanbul ofisine katıldığını duyurdu.

Küçük Savaş stratejik planlama, proje yönetimi, satış ve üretim alanlarında yöneticilik tecrübesi ile müşteri ihtiyaçlarını şahsen yaşamış bir danışmandır. Türkiye ve Avrupa’daki OEM ve Tier 1 tedarikçilerinde edindiği 15 yıllık otomotiv mühendisliği ve üretimi tecrübesini teknik altyapısı ile Pedersen & Partners’a taşımıştır. Kendisi aynı zamanda Latin Amerika, Asya ve Ortadoğu’da projelere liderlik etmiştir. Pedersen & Partners’a katılmadan önce Küçüksavaş dünya çapında taşımacılık sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren bir Tier 1 tedarikçisinde Satış Direktörü olarak görev almıştır. Öncesinde, İtalya’da ve Türkiye’de çok uluslu şirketlerin farklı satış pozisyonlarında önemli yönetim görevlerini üstlenmiştir.

Pedersen & Partners’ın yeni danışmanı Ömer Küçüksavaş: “Pedersen & Partners’ın yönetici araştırma, değerlendirme ve yerleştirme alanlarında başarısını yakından gözlemledim ve uluslararası ağı, son derece yetenekli ekibi ve etkin uzmanlığından çok etkilendim. Müşterilerin kritik yönetici ihtiyaçlarında yardımcı olmayı ve yetenek ediniminde karşılaşılan zorluklarda yol göstermeyi, deneyimimi ve pazar bilgimi paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

Ülke müdürü Sabit Tapan: “On yıldır tecrübeli İstanbul ekibimiz Tüketim Ürünleri, Teknoloji, Sağlık Ürünleri-Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri, Finansal Hizmetler, Gayrimenkul ve Sanayi sektörlerinde yönetici araştırma projelerini başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Stratejimiz her zaman, müşterilerimize sektör uzmanları ile  hizmet sunmak olmuştur. Ömer’in Sanayi alanında çalışarak kazandığı engin tecrübesi hem ulusal hem uluslararası pazardaki varlığımızı sağlamlaştırmamıza yardımcı olacaktır.”