AR-GE 250 DIGIT 250 EN-VERIM 100


Vakıf Eğitim Sigortası ile Çocuklarınızın Eğitim Hayatı Güvende!

Turkishtime Dergi

Hayattaki en değerli varlığımız olan çocuklarımızın iyi okullarda okuyup iyi eğitim alması onların geleceğini şekillendirmede en önemli rolü oynar.

Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş.; değerli müşterilerine sunduğu yenileme garantili bir hayat sigortası olan Vakıf Eğitim Sigortası ile hayatta başınıza gelebilecek risklere karşı çocuğunuzun geleceğini güvence altına alır.

Çocuğunuzun eğitimini güvence altına alın

Çocuklarımızın eğitim hayatındaki en önemli kriterlerden biri eğitim sürecinin devamlılığı ve eğitimin kalitesidir. Vakıf Eğitim Sigortası; yaşamınızı kaybetmeniz durumunda çocuğunuzun eğitiminin yarıda kalmaması için ihtiyaç duyulacak finansmanı sağlar.

Eğitim süresini ve eğitime karşılık gelen teminat tutarını kendiniz belirleyin

Vakıf Eğitim Sigortası, 30 yıla kadar ihtiyaç duyduğunuz eğitim süresini ve eğitim giderine karşılık gelen teminat tutarını kendinizin belirlemesine olanak tanır. Yıllık ortalama eğitim gideri ve sigorta süresine bağlı olarak poliçe başlangıç teminatı oluşur ve teminat tutarı her yıl eğitim gideri esas alınarak yıllık olarak azalır.

Taksitli ödeme avantajından faydalanın

Vakıf Eğitim Sigortası; taksitli ödeme seçeneği ve her yıl yenilenen poliçesi sayesinde uzun süre devam edecek poliçenize ödeme kolaylığı sunarak uygun ve ufak ufak primlerle en değerli varlıklarımızın eğitimini ve hayatlarını güvence altına alır.

Yenileme garantisi sayesinde sadece bir kez sağlık beyanında bulunun

Poliçe başlangıcında sigortalıdan sadece bir kereye mahsus sağlık beyanı alınır. Yenileme garantili olması özelliğiyle devam eden yıllarda beyan alınmasına gerek yoktur.

Vergi avantajından yararlanın

Ödediğiniz primleri; aylık brüt ücretinizin %15’ini ve asgari ücretin yıllık tutarını geçmeyecek şekilde gelir vergisi matrahınızdan düşerek, vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Kurumsal ürün talepleriniz için ise; kurumsalsatismudurlugu@vakifemeklilik.com.tr 'den iletişime geçebilirsiniz.