ARGE 250


Otel Ekonomisinde Önemli Bir Yere Sahip Olan Apart Oteller

Turkishtime Dergi

Apart oteller genellikle ev rahatlığını, düzenini ve konforunu bir arada yakalamak isteyenler için tercih edilmektedir. Ayrıca apart otellerde genellikle banyo, mutfak, yatak gibi ürünler de ev düzeni ve rahatlığı için çok önemlidir. Apart otellerin mutfaklarında genellikle evlerde bulunan her türlü araç ve gereçler bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz yemekleri kolaylıkla yapmanıza olanak tanırken aynı zamanda mutfakta bulunan buzdolabı sayesinde içecek ve yiyeceklerinizi daha sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilir ve ev rahatlığını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Apart oteller genellikle kalabalık nüfusa sahip aileler tarafından ya da arkadaş grupları tarafından konforu ve birlikteliği yakalamak amacıyla tercih edilir. Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde bulunan apart oteller, ev konforunu, rahatlığının yanı sıra oldukça geniş olmaları sebebiyle tercih edilmektedir. Özellikle tatil bölgelerinde sıklıkla tercih edilen apart oteller konfor ve rahatlık anlamında en fazla tercih edilen oteller arasındadır. Apart otel fiyatları konumu ve mevsime göre değişiklik göstermektedir. Özellikle ülkemizin denize yakın olan bölgelerinde konumlandırılmış olan apart oteller yaz aylarında kış aylarına göre daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Bunun nedeni ise yaz aylarında tatil yoğunluğu sebebiyle yaşanan kalabalıktır. Ancak birbirinden konforlu apart otellerde konaklama imkânını yakalamak ve daha uygun fiyatlarla konaklamak isteyenler erken rezervasyon avantajlarından faydalanarak konaklama imkânını bulabilirler. Son dönemlerde ayrıca apart oteller konforlu ve ev rahatlığını en iyi şekilde sundukları için popülerliklerini de ciddi seviyede artırmaktadır. Apart otellerde genellikle havuz, barbekü ve geniş bahçeleri sayesinde konforlu tatilin en iyi şekilde yapması sağlanmaktadır. 

En konforlu apart oteller

Club Turquoise Apartments

Marmaris şehir merkezine 3 kilometre ve Dalaman hava limanına 100 kilometrelik mesafede bulunan bu tesis toplamda 3.500 metre kare alan üzerine kurulmuş ve ev rahatlığını en iyi şekilde sunan apart oteller arasındadır. Denize 800 metrelik mesafede bulunan bu tesiste açık havuz bulunmaktadır. Tesiste konaklayan misafirlerin keyifli zaman geçirebilmeleri amacıyla ayrıca jakuzi, Dart ve animasyon ekibi bulunmaktadır. Ayrıca çocuklu ailelerin daha konforlu ve keyifli tatil geçirebilmeleri amacıyla çocuk animasyonu, çocuk havuzu ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Marmaris seyahatiniz sırasında keyifli ve konforlu bir tatil geçirmek isteyenler Club Turquoise Apartmens tesisini tercih ederek ev rahatlığını en iyi şekilde yakalayabilirler. 

Delight Deluxe Apart

Antalya merkeze 400 metre, Antalya havalimanına 16 kilometre ve denize 500 metrelik mesafede yer alan bu tesis bünyesinde birbirinden konforlu ve günlük olarak temizlenen 7 oda ile hizmet vermektedir. Güler yüzlü personellerinin yanı sıra konforlu otel odaları ile hizmet veren bu tesis Antalya merkezinde konaklayabileceğiniz en iyi ve en konforlu apart oteller arasındadır. Tesis ayrıca gezilecek ve görülecek bölgelere yakın bir konumda olması nedeniyle tercih edilirken ayrıca araç kiralama hizmeti vererek misafirlerinin keyifli zaman geçirmelerini ve bölgede daha rahat gezebilmeleri için en iyi hizmetin yanı sıra en iyi şekilde hizmet vererek ev rahatlığını da sunmaktadır. 

Kusva Apart

Uzungöl merkezinde yer alan bu tesis Trabzon şehir merkezine 90 kilometre ve Trabzon havalimanına ise 92 kilometrelik mesafede yer almaktadır. Uzungöl merkezinde yer alması nedeniyle bölgenin gezilecek ve görülecek bölgelerine yakın olması nedeniyle kalabalık arkadaş grupları ya da aileler tarafından tercih edilmektedir. Tesis bünyesinde günlük olarak en iyi şekilde temizliğinin yapıldığı 50 oda ile hizmet vermektedir. Bu 50 odanın her biri Uzungöl manzaralarının en iyi şekilde görülmesini sağlamaktadır. Apart oteller arsasında güler yüzlü personelleri ve ev rahatlığını en iyi yakalayabileceğiniz oteller arasında yer almaktadır.